
В Україні з 21 листопада почнуть штрафувати за відсутність маски в громадських місцях. Це передбачає закон, який 20 листопада був опублікований у виданні "Голос України". Документ набирає чинності з дня, наступного за днем опублікування, передають Патріоти України.
Президент вже підписав закон про штрафи в 170-255 гривень за неносіння засобів захисту, хоча поки документ не набрав чинності. Telegram-каналі Pavlovsky news повідомили, що в поліції Київської області розповіли, вони вже готові контролювати виконання нової вимоги: детальні інструкції ще не отримали, тому спиратися будуть на пункти закону.
У них зазначено, що помічені порушники повинні бути оштрафовані відразу. Тому попереджати з проханням надіти маску нікого не будуть. Посиленого патрулювання не планується, оскільки і так всі сили кинуті на контроль за ситуацією на вулиці.
Трохи пізніше в Telegram-каналі Pavlovsky news повідомили, що поліція зазначила, що тотально карати людей за відсутність масок не будуть – спочатку будуть попереджати. Штрафи чекають тільки злісних порушників.
Нагадаємо, в законі прописано, що штрафувати будуть за перебування в громадських будівлях, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без одягнутих засобів індивідуального захисту, в тому числі респіраторів або захисних масок, закривають ніс і рот, у тому числі виготовлених самостійно. Розмір штрафу становитиме від десяти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (170-255 гривень).
У суботу, 27 червня, у столиці Азербайджану український боєць-півсередньовагик Данило Донченко (14-2) у рамках турніру UFC Fight Night 280, провів бій із Теодором Берггреном (8-4) зі Швеції і достроково переміг його у другому раунді, передають Патріоти...
У Києві та Вишгороді суттєво погіршується стан повітря. Містяни скаржаться, що у повітрі стоїть запах горілого і нічим дихати, особливо під вечір. Про це люди пишуть у соцмережах, передають Патріоти України. . Нині Київ перебуває на 68 місці у світово...