
Міністерство внутрішніх справ України вийшло на фінішіну пряму у впровадженні системи автоматичної фіксації порушень ПДР на українських дорогах. Про це у своєму Facebook повідомив речник МВС Артем Шевченко. З його слів, впровадження системи почнеться з Києва, передають Патріоти України.
Шевченко продемонстрував фото зі своєрідного "центру управління польотами", куди надходить інформація з 20 камер у столиці, яку обробляють поліцейські. З його слів, в майбутньому камер побільшає.

Він зазначив, що саме тут будуть формуватися так звані "листи щастя", тобто постанови про адміністративні правопорушення, які поштою будуть надсилати правопорушникам.

"Зверніть увагу на останнє фото: два десятки камер з початку доби 14 лютого на 11:29 зафіксували 38528 порушень тільки швидкісного режиму автомобілями. Скидайте швидкість. Не забувайте про обмеження 50 км/год у місті та 80 км/год тільки на окремих ділянках міста і суто у теплу пору року", - написав спікер МВС.

"Скоро все це запрацює. Поки режим роботи тестовий. Але альтернативи цій системі немає. Доведено всіма цивілізованими націями світу. Скоро до них доєднається Україна", - додав він.
Кількість запитів про те, як злити пальне з бака, у російському сегменті інтернету зросла більш як у 10 разів за останні три місяці. Про це свідчить інформація російського видання "Верстка", що позиціонує себе як незалежне, передають Патріоти України. ...
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...