Готуйтеся! В Україну рухається денний "мінус" зі снігом, синоптики різко змінили прогноз

Погода в Україні всерйоз зіпсується, коли на зміну холодному антициклону прийде атмосферний фронт. Він принесе не тільки денний "мінус" але і сніг. Синоптики показали нові карти погоди на місяць, який видасться не надто теплим, передають Патріоти України.

Так, перші нічні заморозки прийдуть на Схід і Північ вже в середу, 11 листопада. До Києва нічний мороз добереться до суботи, 14 числа. На Заході (крім Карпат) та Півдні значення термометра поки ще будуть вище нуля.

А ось десь у 20-х числах місяця варто чекати перших денних морозів і снігу. Ймовірність перших снігових опадів у цих числах найбільш висока на Сході і Півночі. Крім снігу з 20-23 листопада будуть йти дощі, часом упереміш із мокрим снігом. Відзначимо, що до кінця листопада - початку грудня синоптики прогнозують деяке потепління.

Маск заявив, що збирається купити "Манчестер Юнайтед"

середа, 17 серпень 2022, 8:24

Американський мільярдер Ілон Маск заявив, що купує клуб "Манчестер Юнайтед" передають Патріоти України. Дослівно: "Крім того, я купую "Манчестер Юнайтед", ласкаво просимо". . Нагадаємо: Раніше Маск хотів придбати соцмережу Twitter, але вирішив розірв...

"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...