
Жовтень почався з досить сильної магнітної бурі, і підвищена сонячна активність спостерігатиметься кілька разів в цьому місяці. Про це розповіли вчені, передають Патріоти України із посиланням на вітчизняні ЗМІ.
Як вони зазначили, магнітна буря силою 5 балів сталася 1 жовтня, проте геомагнітне поле Землі буде залишатися неспокійним до 3 числа. Наступну магнітну бурю вчені прогнозують 5 жовтня, але вона очікується незначною.
Як пояснили дослідники, в жовтні активність Сонця буде незначною, і невеликі геомагнітні збурення також очікуються 10 і 19 жовтня. Втім, вчені уточнили, що прогнози на тривалі періоди можуть бути неточними і з часом серйозно змінитися. Тим часом, медики нагадують, що науково поки не доведено, як геомагнітні збурення можуть вплинути на самопочуття людини.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Раніше астрофізик з Оксфорда Брайан К. Лакі припустив, що сліди інопланетних технологій могли зберегтися у місячному пилу разом із міжзоряною речовиною. Цей підхід доповнює нове пояснення проблеми пошуку позаземного життя: дослідники з Інституту SETI в...