Готують до мобілізації: Окупанти вивозять з Маріуполя чоловіків до фільтраційних таборів

Російські окупанти почали масово вивозити з Маріуполя чоловіків до фільтраційних таборів. Там примусово вивезених готують до мобілізації так званої "армії ДНР". Це пов’язано з великими втратами окупантів у війні та провалом так званого призову в окупованому Донецьку. Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, передають Патріоти України.

"За останні два тижні кількість людей в фільтраційних таборах Безімяне/Козацьке Новоазовського району зросла з 2 тис. чоловіків до 3-4 тисяч. Окупанти продовжують практику вивозу чоловіків з Маріуполя до цих фільтраційних таборів. При цьому, жодного маріупольця протягом 5-ти тижнів з табору не звільнено", – йдеться у повідомленні.

Андрющенко також поінформував, що в таборах на маріупольців чинять психологічний тиск, щоб зламати їх морально. У приватних розмовах окупанти заявляють, що чоловіків планують мобілізувати до "армії" так званої "Донецької народної республіки".

Україну чекає справжня посуха в липні: Синоптики назвали найнебезпечніші регіони

понеділок, 4 липень 2022, 8:56

Погода в Україні у липні буде дуже спекотною. Як прогнозують синоптики, очікується невелика кількість опадів і загроза посухи в ряді областей, передають Патріоти України. Синоптик Ігор Кибальчич повідомив, що згідно з розрахунками різних прогностичних ...

Пролежав на морському дні 80 років: У Британії знайшли загублений бомбардувальник (фото)

понеділок, 4 липень 2022, 6:12

Легкий бомбардувальник-штурмовик Martin 187 Baltimore був втрачений у Середземному морі 80 років тому. Однак у процесі нещодавнього дослідження експерти нарешті знайшли літак, пише Express, передають Патріоти України. . Під час свого злощасного кінця ...