Готують обмінну базу? Російські силовики схопили на адмінкордоні з Кримом українця

Співробітники російського прикордонного управління ФСБ відзвітували про затримання на адмінкордоні з окупованим Кримом громадянина України, передають Патріоти України.

Силовики заявили, що українець «спробував в'їхати за чужим паспортом» на окуповану територію. Чоловіка затримали на пункті пропуску «Джанкой» «У бесіді з прикордонниками 25-річний житель Мелітополя зізнався, що прямував у Росію на заробітки за паспортом, який позичив у друга, так як свій загубив. Молодий чоловік планував повернути документ істинному власнику після успішного перетину кордону, відправивши його попутнім транспортом», – йдеться в повідомленні російського відомства.

Щодо українця порушили кримінальну справу, йому обрали запобіжний захід у вигляді арешту. Зазначається, що підтвердження цієї інформації з інших джерел поки немає. Ім'я та прізвище заарештованого не повідомляється.

Дослідники виявили несподівані зміни в головному мозку полярників

п’ятниця, 6 грудень 2019, 0:18

В середньому площа гіпокампу у мозку екіпажу за час експедиції скоротилася на 7 відсотків у порівнянні зі здоровими людьми, підібраними за віком та статтю. Дев’ять чоловік з німецької станції Neumayer III, які залишилися на зимівлю, втратили деякий обс...

Гривня ослабне: Астролог розповіла, коли почнеться економічна криза

четвер, 5 грудень 2019, 23:14

Нова економічна криза настане в період з 15 травня до 13 вересня. У 2020 році матимемо чергову економічну кризу. Про це розповіла астролог Олена Максимова, передають Патріоти України. "Нова економічна криза настане в період з 15 травня до 13 вересня, -...