
У Дніпрі викопали кілька сотень могил для поховання заражених коронавірусом в разі летальних випадків. Про це на своїй Facebook-сторінці написав міський голова Дніпра Борис Філатов, передають Патріоти України.
"Для тих, кому не доходить. Ми готуємося до гіршого. На території міських кладовищ викопано не 400, а вже 600 могил під можливе поховання померлих від коронавірусу. Для зберігання тіл закуплено тисячу щільних пластикових мішків", - написав він.
Крім того, за його словами, всі співробітники моргів забезпечуються засобами індивідуального захисту. "Найближчим часом буде заборонено проведення розтину померлих з підтвердженим захворюванням або підозрою на коронавірус", - уточнив Філатов.
До того ж, мер Дніпра розповів, що видача тел з моргів померлих буде проводитися в закритих трунах, тіла будуть знаходитися в герметичних мішках і піддані дезінфекції. "На похоронах не можна бути присутнім більш ніж по одній особі на території в 10 квадратних метрів", - додав градоначальник.
Як Карпати, так і Одеса – напрямки-лідери для літнього відпочинку. Це спонукає реагувати і ринок праці – щоліта сектор сезонної роботи тут очікувано активізується. Найзатребуванішими вакансіями літа-2026 є продавець, водій та вантажник, хоча південь ни...
Українці мають щомісяця передавати покази лічильника електроенергії, навіть якщо тимчасово не проживають у квартирі чи будинку або взагалі не користуються електрикою. У разі відсутності змін слід надавати ті самі цифри, що й попереднього місяця. Якщо ц...