Готуються до найгіршого: У Дніпрі через коронавірус вирили кілька сотень могил

Всі співробітники моргів забезпечуються засобами індивідуального захисту.

Борис Філатов. Фото: соцмережі.

У Дніпрі викопали кілька сотень могил для поховання заражених коронавірусом в разі летальних випадків. Про це на своїй Facebook-сторінці написав міський голова Дніпра Борис Філатов, передають Патріоти України.

"Для тих, кому не доходить. Ми готуємося до гіршого. На території міських кладовищ викопано не 400, а вже 600 могил під можливе поховання померлих від коронавірусу. Для зберігання тіл закуплено тисячу щільних пластикових мішків", - написав він.

Крім того, за його словами, всі співробітники моргів забезпечуються засобами індивідуального захисту. "Найближчим часом буде заборонено проведення розтину померлих з підтвердженим захворюванням або підозрою на коронавірус", - уточнив Філатов.

До того ж, мер Дніпра розповів, що видача тел з моргів померлих буде проводитися в закритих трунах, тіла будуть знаходитися в герметичних мішках і піддані дезінфекції. "На похоронах не можна бути присутнім більш ніж по одній особі на території в 10 квадратних метрів", - додав градоначальник.

З архіву ПУ. Ось це була зима! - Опубліковано вражаюче архівне фото

субота, 16 січень 2021, 1:00

В мережі​​ показали архівне зимове фото з Тернопільщини. Відповідне фото депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич показав у Facebook, передають Патріоти України. "Ось це коли був сніг ... Поїзд Тернопіль-Ланівці відкопують з-під снігу 1929 рік", -...

"Учень молодшої школи приніс в клас марихуану": Українська вчителька відверто розповіла про досвід роботи в США

субота, 16 січень 2021, 0:32

Зарплата вчителя в Америці непогана, але знайти роботу в хорошій школі з дітьми із більш-менш благополучних родин - важко. Українка Ірина підтвердила свій український диплом у США і за пів року навчання стала вчителькою. Мала право викладати від молодш...