
У Дарницькому районі Києва 15-річна дівчина випала з вікна квартири на четвертому поверсі житлового будинку під час ігор із сестрою. Інцидент трапився в четвер увечері, 22 жовтня, повідомляють Патріоти України.
Як інформує Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва в Facebook, виклик про інцидент у диспетчерську службу надійшов о 21:08. "Госпіталізована з переломом кісток тазу, відкритим переломом правої гомілки", – йдеться в повідомленні.
За даними джерела, того вечора дві сестри гралися вдома і під час забав одна скочила на підвіконня. Там вони продовжили штовхатися, в результаті чого одна з дівчат випадково випала з вікна. Вона жива, подію кваліфіковано як нещасний випадок.
Нагадаємо, що цього ж дня у Києві на вулиці Солом'янській із 9 поверху житлового будинку випали жінка й малолітня дитина. Обоє загинули миттєво, у мережі було опубліковано стрім із місця трагедії.

На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...