Гра із сестрою привела до біди: У Києві 15-річна дівчина випала з вікна

Того вечора дві сестри гралися вдома і під час забав одна скочила на підвіконня.

У Дарницькому районі Києва 15-річна дівчина випала з вікна квартири на четвертому поверсі житлового будинку під час ігор із сестрою. Інцидент трапився в четвер увечері, 22 жовтня, повідомляють Патріоти України.

Як інформує Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва в Facebook, виклик про інцидент у диспетчерську службу надійшов о 21:08. "Госпіталізована з переломом кісток тазу, відкритим переломом правої гомілки", – йдеться в повідомленні.

За даними джерела, того вечора дві сестри гралися вдома і під час забав одна скочила на підвіконня. Там вони продовжили штовхатися, в результаті чого одна з дівчат випадково випала з вікна. Вона жива, подію кваліфіковано як нещасний випадок.

Нагадаємо, що цього ж дня у Києві на вулиці Солом'янській із 9 поверху житлового будинку випали жінка й малолітня дитина. Обоє загинули миттєво, у мережі було опубліковано стрім із місця трагедії.

Скриншот повідомлення

Не дивуйтеся! Вчені розвіяли міфи про шкідливість масла та сиру

вівторок, 23 червень 2026, 12:40

Регулярне щоденне вживання навіть невеликої кількості оливкової олії може позитивно впливати на артеріальний тиск і загальний стан серцево-судинної системи. Проте міжнародна група науковців дійшла несподіваних висновків щодо впливу насичених жирів, які...

Штраф чи в'язниця? Ось що загрожує за ігнорування повістки в Україні

вівторок, 23 червень 2026, 12:28

В Україні під час воєнного стану посилюється відповідальність за ігнорування повісток до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. Громадян можуть викликати як шляхом особистого вручення документа, так і через поштове відправлення,...