
У Дарницькому районі Києва 15-річна дівчина випала з вікна квартири на четвертому поверсі житлового будинку під час ігор із сестрою. Інцидент трапився в четвер увечері, 22 жовтня, повідомляють Патріоти України.
Як інформує Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва в Facebook, виклик про інцидент у диспетчерську службу надійшов о 21:08. "Госпіталізована з переломом кісток тазу, відкритим переломом правої гомілки", – йдеться в повідомленні.
За даними джерела, того вечора дві сестри гралися вдома і під час забав одна скочила на підвіконня. Там вони продовжили штовхатися, в результаті чого одна з дівчат випадково випала з вікна. Вона жива, подію кваліфіковано як нещасний випадок.
Нагадаємо, що цього ж дня у Києві на вулиці Солом'янській із 9 поверху житлового будинку випали жінка й малолітня дитина. Обоє загинули миттєво, у мережі було опубліковано стрім із місця трагедії.

У Нідерландах стався перший випадок евтаназії дитини віком до 12 років після легалізації такої процедури для невиліковно хворих дітей цієї вікової категорії два роки тому. Дитина мала тяжкі захворювання, передають Патріоти України. . Про це повідомила...
Начальник Миколаївського обласного ТЦК та СП Віталій Куліш, де виявили факти побиття та незаконного утримання мобілізованих, за час війни став мільйонером. Про це свідчать дані його електронної декларації, пишуть Українські Новини, передають Патріоти У...