
У Харкові, де спостерігається вкрай складна ситуація з поширенням коронавірусу, пасажири вигадали новий спосіб порушувати карантин і приховувати це від поліцейських. Про це свідчать кадри, опубліковані сьогодні місцевим Телеграм-каналом "Труха", передають Патріоти України.
"Фото дня! А поки міжміські автобуси їздять по ковід-паспортах і ПЛР, в Харківській області доводиться їздити навпочіпки, щоб не викрадати потім поліцейських",- іронічно пише автор публікації.
На фото можна побачити, як деякі пасажири автобуса сидять навпочіпки в проході. Ймовірно, таким чином вони намагаються сховатися від поліції, яка моніторить дотримання карантину і періодично зупиняє пасажирський транспорт. Як відомо, правилами передбачено перевезення пасажирів у кількості, що не перевищує число сидячих місць.

Мережа АТБ сьогодні є однією з найбільших і найвідоміших в Україні, але її назва має історичне походження, яке пов’язане зовсім не з продуктовим ритейлом, передають Патріоти України. Як зазначається в матеріалах про розвиток компанії, історія бренду по...
З 1 липня 2026 року в країнах Європейського Союзу (ЄС) набувають чинності нові жорсткі митні правила для міжнародних відправлень. За кожне комерційне відправлення та дорогі приватні подарунки запроваджується обов’язковий збір у розмірі 3 євро. Про це п...