Грабіжники продешевили: З музею Штазі в Берліні вкрали всі ордени Леніна і Маркса

Вкрадені ордени коштують менше, ніж розбиті злодіями вікна.

З перетвореної на музей будівлі міністерства державної безпеки НДР в Берліні грабіжники вкрали кілька орденів - радянських і східнонімецьких, - а також коштовності, які держбезпека вилучала у дисидентів, передають Патріоти України.

Злом колишньої будівлі Штазі стався всього через шість днів після пограбування дрезденської скарбниці, звідки зникли ювелірні та декоративні вироби з дорогоцінними каменями з колекції короля Августа Сильного.
Вартість викраденого в Дрездені - майже півмільярда євро, і збиток від пограбування музею Штазі не йде в порівняння з ним. Вісім орденів - зірки Героя Радянського Союзу, ордена Карла Маркса (найвища нагорода в комуністичній НДР) і Леніна, вкрадені 2 грудня, коштують менше, ніж розбиті злодіями вікна, заявив Бі-бі-сі директор музею Штазі Йорг Дрізельманн.
Кілька орденів навіть не були справжніми - це дублікати. Також з музею пропала пара сережок, кільце з діамантом і золотий годинник, які виставлялися в музеї. Вироби з цінними металами держбезпека НДР конфіскувала у дисидентів. Іноді Штазі продавала ці коштовності на Захід за тверду валюту. Те, що залишалося в сейфах держбезпеки, після краху комунізму було повернуто власникам. Незатребувані прикраси були виставлені в експозиції.

Водій поїхав, не дочекавшись, поки пасажирка вийде: У Миколаєві 79-річна бабуся розбилася, випавши з маршрутки

середа, 19 лютий 2020, 20:42

Миколаєві пенсіонерка випала з маршрутки, в жінки перелом руки. Свідки твердять, що водій поїхав, не дочекавшись, поки пасажирка вийде із салону. Сам кермувальник - усе заперечує, йдеться в ТСН, зазначають Патріоти України. Пані Алла торгує біля зупинк...

Хіти тижня. Вчені приголомшили прогнозом: Коронавірус може заразити до 60% населення Землі

середа, 19 лютий 2020, 20:30

Коронавірус з Китаю може заразити до 60% населення Землі, якщо не зупинити його поширення. Про це пише британське видання The Guardian, передають Патріоти України. Видання наводить думку одного з головних епідеміологів Гонконгу Габріеля Леунв, який від...