Гралися з не меншим захопленням, ніж малюки: Стадо овець залізло на дитячий майданчик (відео)

В Уельсі (Велика Британія) через пандемію коронавірусу люди не приводять дітей гуляти на дитячі майданчики, тепер на каруселях катаються вівці. Кумедне відео опубліковано на y8.com, передають Патріоти України.

Як видно на кадрах, вівці спокійно гуляють майданчиком. Кілька тварин забралися на карусель і біжать, розкручуючи її. Незрозуміло, їм дійсно подобається кататися, або тварини не можуть зупинити карусель, щоб зійти з неї, так як продовжують бігти, але виглядає це весело.

"Ці вівці проводять час, граючи на дитячому майданчику в Уельсі! Прийшов час всім тваринам грати, коли люди залишаються вдома через коронавірус", - підписав відео автор публікації.

Хіти тижня. Знахідка не властива для регіону: Під Житомиром археологи виявили скарб часів Стародавнього Риму (фото)

вівторок, 4 серпень 2020, 3:00

Кандидат історичних наук, старший науковий співробітник Інституту археології Національної академії наук України, керівник Житомирської археологічної експедиції Андрій Петраускас повідомив, що в Олевській ОТГ, поблизу села Хмелівка, продовжуються археол...

Хіти тижня. Смерть була миттєвою: У Росії боксер і чемпіонка світу з кікбоксингу вбили хлопця, який заступився за інваліда (фото, відео)

вівторок, 4 серпень 2020, 2:00

Дворазова чемпіонка світу з кікбоксингу Лілія Ворогушина взяла участь у смертельній бійці в Барнаулі. У ході зіткнення від отриманих травм помер 40-річний Павло Рохлов. Підозрюваний в смертельному побитті – 38-річний боксер Михайло Старцев. Його затри...