Граната розірвалася поруч: У "Десні" командир взводу врятував життя курсанту (відео)

Під час виконання вправи з метання ручної гранати РГ-42 один з курсантів не зміг викинути її з окопу.
Навчальний центр "Десна". Фото: Фейсбук.

Прапорщик Юрій Єверкін, командир взводу одного з підрозділів 169-го Навчального центру, врятував життя курсанту. Про це повідомляє прес-служба Навчального центру «Десна» на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

Під час виконання вправи з метання ручної гранати РГ-42 один з курсантів не зміг викинути її з окопу, поціливши під ноги керівнику занять. Прапорщик Єверкін, зреагувавши моментально, виштовхнув солдата-контрактника з окопу, і ледве встиг вистрибнути сам.

На щастя, поранення, які дістали обоє військовослужбовців, не загрожують їхньому життю. І вже скоро обидва будуть в строю.

Варто зазначити, що техніка безпеки під час занять була дотримана. І це був нещасний випадок зі щасливим кінцем. Також додамо, що Юрій Єверкін неодноразово виконував завдання в зоні проведення АТО/ООС, і раніше був поранений під час бойового завдання. Нині підрозділ готує подання героїчного командира взводу на державну нагороду.

Хіти тижня. "Пристайко на заметку, или Каково было хорватам в патруле с врагом", - експерт

середа, 26 лютий 2020, 3:00

"Хорватский опыт дезавуирует идею совместного патрулирования в том виде, о котором говорит команда Зеленского, ссылаясь на… хорватский опыт", - пише у своєму блозі Наталя Іщенко, передають Патріоти України, і продовжує:. "Владимир Зеленский считает, чт...

Хіти тижня. Українцям готують "сюрприз" з податками: Кого чекають неприємності

середа, 26 лютий 2020, 2:00

Податки в Україні пропонують платити зовсім за іншою схемою, яка діє у багатьох країнах. Фракція "Слуга народу" пропонує нараховувати податок на доходи за іншою схемою: чим більше отримуєш, тим більше платиш, передають Патріоти України. Як стверджують ...