Граната розірвалася поруч: У "Десні" командир взводу врятував життя курсанту (відео)

Під час виконання вправи з метання ручної гранати РГ-42 один з курсантів не зміг викинути її з окопу.
Навчальний центр "Десна". Фото: Фейсбук.

Прапорщик Юрій Єверкін, командир взводу одного з підрозділів 169-го Навчального центру, врятував життя курсанту. Про це повідомляє прес-служба Навчального центру «Десна» на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

Під час виконання вправи з метання ручної гранати РГ-42 один з курсантів не зміг викинути її з окопу, поціливши під ноги керівнику занять. Прапорщик Єверкін, зреагувавши моментально, виштовхнув солдата-контрактника з окопу, і ледве встиг вистрибнути сам.

На щастя, поранення, які дістали обоє військовослужбовців, не загрожують їхньому життю. І вже скоро обидва будуть в строю.

Варто зазначити, що техніка безпеки під час занять була дотримана. І це був нещасний випадок зі щасливим кінцем. Також додамо, що Юрій Єверкін неодноразово виконував завдання в зоні проведення АТО/ООС, і раніше був поранений під час бойового завдання. Нині підрозділ готує подання героїчного командира взводу на державну нагороду.

Хіти тижня. Оце так поворот Головнокомандувач ЗСУ одружився з новою головою Чернігівської ОДА (фото)

четвер, 22 жовтень 2020, 18:30

Головнокомандувач ЗСУ, 53-річний генерал-полковник Руслан Хомчак одружився. Як повідомили джерела "Обозревателя", його дружиною стала новопризначена голова Чернігівської облдержадміністрації 29-річна Анна Коваленко, передають Патріоти України. За слова...

Інфекціоністка пояснила, чому у людей без патологій COVID-19 може бути важким

четвер, 22 жовтень 2020, 17:58

Пацієнти з коронавірусом з групи ризику навіть без патологій можуть мати тяжкий перебіг хвороби. Іноді навіть міцні та здорові люди при COVID-19 можуть померти. Про це розповіла українська лікарка-інфекціоністка з Чернівецької обласної та міської лікар...