Грав Наполеона і отримав орден від президента Франції: Подробиці про професора із Пітера, який розчленував дівчину (фото)

На Олега Соколова в 2008 році одна студентка скаржилася в правоохоронні органи за жорстоке побиття. Потерпіла писала, що він погрожував спотворити її.

Викладач університету Олег Соколов, який розчленив студентку, був нагороджений президентом Франції. Про це повідомляють російські ЗМІ, передають Патріоти України.

За даними видання "Говорить Москва", на Соколова в 2008 році студентка скаржилася в правоохоронні органи за жорстоке побиття. Потерпіла писала, що він погрожував спотворити її.

"Я виявилася абсолютно безпорадною, нездатною чинити опір. Соколов О. В. вийшов в сусідню кімнату, поки я залишалася прив'язаною до стільця в передпокої. З кімнати він повернувся з праскою і на моїх очах включив її в розетку. Коли праска нагрілася, він підніс її до мого обличчя, так що я відчувала жар, що виходив з неї, і став погрожувати, що спотворить мене на все життя. Після чого став методично бити мене по обличчю, голові, наносив удари в груди і живіт. Соколов О. В. бив мене, наносив удари як було описано вище, піднімав за волосся і за вуха разом зі стільцем", - повідомляла вона в інтерв'ю.
Дівчині вдалося зняти побої у судмедексперта. Вона попросила слідчих перевірити особу чоловіка. "Про Олега Соколова я можу сказати тільки хороше", - так директор Інституту історії СПбДУ Абдулла Даудов відреагував на запитання журналіста про особу Соколова.
Крім того, стала відома інформація, що Соколов - професор Сорбонни, кавалер Ордена почесного легіону (заснований Наполеоном, видається президентом Франції) і кандидат історичних наук.

Також стали відомі дані про вбивство студентки і коханки Соколова. Імовірно, вона родом зі станиці Старовелічковська Краснодарського краю. Випускниця Санкт-Петербурзького держуніверситету разом з доцентом кафедри історії працювала над науковими публікаціями про Наполеона.

Як пише ресурс 47news, жіноче тіло і голова були виявлені 9 листопада в квартирі Соколова. Слідство вважає, що жертвою стала 24-річна Анастасія Єщенко. Вона з відзнакою закінчила Інститут історії СПбДУ і з 2016 року підробляла репетиторством.

Протягом останніх трьох років вона часто їздила в Москву в одному купе з Соколовим, у якого і вчилася. У них є спільні наукові роботи - зокрема "Російський посланник при дворі Жозефа Бонапарта в 1809 - 1812 рр." і "Ранній період Наполеонівських воєн очима художника і воїна Луї-Франсуа Лежена".

Дитині гарантували "повну безпеку": У Чернігові у сховищі волонтерського центру 8-річний хлопчик отримав травму хребта

п’ятниця, 9 грудень 2022, 22:53

У Чернігові в одному з волонтерських хабів "СпівДія заради дітей" серйозні травми отримав 8-річний переселенець із Донбасу. Хлопчик разом з іншими дітьми розмальовував свічники. У цей час на нього з вікна впали важкі мішки з піском, якими закривали шиб...

Спочатку "ощасливлять" киян: ДТЕК запровадив "кольорові" графіки відключень світла

п’ятниця, 9 грудень 2022, 22:28

ДТЕК запровадив "кольорові" графіки відключень світла. Спершу це торкнеться киян. Вже відомо, що нові графіки стабілізаційних відключень електроенергії вже запровадили у столиці. Прес-служба компанії ДТЕК повідомляє у Telegram, що скоро оновлені графік...