Грядуть зміни? В Україні прийняли важливе рішення по житлу для військових

У Міноборони спростили доступ військових до житлаФото: Скріншот

У Міністерстві оборони України заборонили виключати житло з числа службового з метою забезпечення звільнених зі служби військовослужбовців житловими площами.

Про це йдеться в дорученні заступника міністра оборони Олексія Марценюка №19360 від 12 січня 2020 року. Діяти документ буде до окремого оголошення.

Зазначено, що доручення було видано в рамках реформи шляхів забезпечення військовослужбовців житлом.

Згідно з документом, під час дії заборони командири військових частин не будуть зобов'язані подавати пропозиції у квартирно-експлуатаційні органи Збройних Сил України.

Слід зазначити, що в Міністерстві оборони намагаються ввести нові принципи житлового забезпечення військовослужбовців з 2018 року, щоб військових не зараховували в чергу і забезпечували службовим житлом, яке потрібно буде здавати після зміни посади. Також після 20 років вислуги військові повинні отримати право на одноразову виплату для придбання власного житла.

В уряді планували, що концепція почне роботу в 2020 році, проте поки діє "стара схема". При цьому, поки немає даних, чи буде переглянута концепція цілком і коли реформа буде реалізована.

До цього, в січні 2019 року, схожу концепцію надання житла впровадили для співробітників МВС - там особам було запропоновано варіант фінансового лізингу для придбання житла.

"Бавовна близько": Жителям Бєлгородської області дзвонять і просять евакуюватися

п’ятниця, 20 травень 2022, 7:37

В Бєлгородській області жителям телефонують нібито співробітники МНС та повідомляють про евакуацію населення прикордонних сіл, передають Патріоти України. Водночас у пресслужбі російського МНС у регіоні спростувала подібні плани. Кажуть, що ця інформац...

У Путіна нові проблеми: Російські військові, яких перекидають із Сирії, не хочуть воювати в Україн

п’ятниця, 20 травень 2022, 7:30

Контингент російських військ, що базувався у Сирії, може потрапити на територію України у червні. Вояк, що бомбардували лікарні та цивільних, перекидатимуть на Донбас без відпусток та навіть можливості побачитися з рідними, передають Патріоти України. ...