Грядуть зміни? В Україні прийняли важливе рішення по житлу для військових

У Міноборони спростили доступ військових до житлаФото: Скріншот

У Міністерстві оборони України заборонили виключати житло з числа службового з метою забезпечення звільнених зі служби військовослужбовців житловими площами.

Про це йдеться в дорученні заступника міністра оборони Олексія Марценюка №19360 від 12 січня 2020 року. Діяти документ буде до окремого оголошення.

Зазначено, що доручення було видано в рамках реформи шляхів забезпечення військовослужбовців житлом.

Згідно з документом, під час дії заборони командири військових частин не будуть зобов'язані подавати пропозиції у квартирно-експлуатаційні органи Збройних Сил України.

Слід зазначити, що в Міністерстві оборони намагаються ввести нові принципи житлового забезпечення військовослужбовців з 2018 року, щоб військових не зараховували в чергу і забезпечували службовим житлом, яке потрібно буде здавати після зміни посади. Також після 20 років вислуги військові повинні отримати право на одноразову виплату для придбання власного житла.

В уряді планували, що концепція почне роботу в 2020 році, проте поки діє "стара схема". При цьому, поки немає даних, чи буде переглянута концепція цілком і коли реформа буде реалізована.

До цього, в січні 2019 року, схожу концепцію надання житла впровадили для співробітників МВС - там особам було запропоновано варіант фінансового лізингу для придбання житла.

Бідолаха задихалась у мішку для трупів: Жінка "ожила" у похоронному бюро, проте через два дні таки померла

неділя, 5 лютий 2023, 23:28

У Центрі спеціального догляду за хворими на хворобу Альцгеймера в місті Урбандейл, штат Айова у США, спочатку вирішили, що їхня 66-річна підопічна померла. Проте жінка "ожила" у мішку для трупів в похоронному бюро. Через два дні потерпіла таки померла....

Запрошували на "благодійний івент зі збором коштів для ЗСУ": Киянка розповіла, як блогери із Франківська шукали дівчат на скандальні вечірки

неділя, 5 лютий 2023, 22:52

Хлопці з Івано-Франківська організовували вечірки у Києві, на яких знущалися з дівчат. Вони проводили стріми з непритомними людьми й могли гвалтувати їх. Киянка Аліна Левчук розповіла, що також отримувала запрошення на вечірку. Вона поділилася скриншот...