Грядуть зміни? В Україні прийняли важливе рішення по житлу для військових

У Міноборони спростили доступ військових до житлаФото: Скріншот

У Міністерстві оборони України заборонили виключати житло з числа службового з метою забезпечення звільнених зі служби військовослужбовців житловими площами.

Про це йдеться в дорученні заступника міністра оборони Олексія Марценюка №19360 від 12 січня 2020 року. Діяти документ буде до окремого оголошення.

Зазначено, що доручення було видано в рамках реформи шляхів забезпечення військовослужбовців житлом.

Згідно з документом, під час дії заборони командири військових частин не будуть зобов'язані подавати пропозиції у квартирно-експлуатаційні органи Збройних Сил України.

Слід зазначити, що в Міністерстві оборони намагаються ввести нові принципи житлового забезпечення військовослужбовців з 2018 року, щоб військових не зараховували в чергу і забезпечували службовим житлом, яке потрібно буде здавати після зміни посади. Також після 20 років вислуги військові повинні отримати право на одноразову виплату для придбання власного житла.

В уряді планували, що концепція почне роботу в 2020 році, проте поки діє "стара схема". При цьому, поки немає даних, чи буде переглянута концепція цілком і коли реформа буде реалізована.

До цього, в січні 2019 року, схожу концепцію надання житла впровадили для співробітників МВС - там особам було запропоновано варіант фінансового лізингу для придбання житла.

Поганий знак для скрепоносців: Буревій завалив головне дерево Росії

вівторок, 30 листопад 2021, 20:22

У Росії через буревій впало головне дерево країни — 198-річний дуб Тургенєва. Про це повідомляє пресслужба музею-заповідника Тургенєва "Спаське-Лутовинове", зазначають Патріоти України. Спаське-Лутовинове — це садиба матері російського письменника Іван...

Хіти тижня. Українець втратив велику суму з картки "ПриватБанку", шахраї обійшли ліміт. Фінустанова не збирається нічого компенсовувати

вівторок, 30 листопад 2021, 19:00

Житель Дніпра лишився великої суми грошей через шахраїв. З його картки Приватбанку вивели одним платежем понад 7 тисяч гривень. Але в банку вважають, що клієнт сам винен у втраті коштів. Про це йдеться в публікації на популярному сайті Minfin, зазначаю...