"Грьобаний цирк!": Адепт "русского міра" обурився свавіллям у "ДНР"

Місцевий Горлівський м'ясокомбінат був захоплений та став належати російському ТОВ "Профгарант".

Директором Горлівського м'ясокомбінату, який був захоплений у 2014 році терористами і в серпні 2019-го перейшов під контроль російської компанії, стала родичка високого чиновника "ДНР". Так, фірму очолила Юлія Головешко, родичка "глави Департаменту торгівлі Міністерства промисловості та торгівлі ДНР" Віталія Луньова.Про це повідомив у Telegram- каналі "Караул" адепт "русского мира" Євген Тінянський, передають Патріоти України.

"Жінка не має відношення до виробництва м'ясопродуктів, зате має відношення до пана Луньова", – написав він. Прихильник терористів нагадав, що після фактичного захоплення м'ясокомбінат став належати російському ТОВ "Профгарант".

"Маємо веселу картину – за підтримки керівництва "ДНР" з-під управління ДП забрали працююче підприємство, передали лівій конторі, а біля керма посадили родичів, далеких від виробництва. Грьобаний цирк!" – обурився Тінянський.

Під удар потрапили і ЗМІ: Facebook викрив та знешкодив в Україні масштабну "фабрику тролів" (фото)

вівторок, 17 вересень 2019, 14:15

Facebook призупинив в Україні діяльність акаунтів і груп, які вели скоординовані кампанії з дезінформації. Серед заблокованих - сторінки інформаційних сайтів "Знай", Politeka і Hyser, передають Патріоти України. В цілому Facebook видалив 168 акаунтів, ...

Хіти тижня. "Рай двірника": Мережу розбурхало незвичайне фото з Києва

вівторок, 17 вересень 2019, 14:00

Фото було зроблено на вулиці Старокиївська, 10Г. Користувачів інтернету розбурхало незвичайне фото з Києва - на знімку зафіксовано переговори групи чоловіків, а вся вулиця практично засипана доларами. Відповідний знімок розміщено на сторінці dtp.kiev.u...