"Грьобаний цирк!": Адепт "русского міра" обурився свавіллям у "ДНР"

Місцевий Горлівський м'ясокомбінат був захоплений та став належати російському ТОВ "Профгарант".

Директором Горлівського м'ясокомбінату, який був захоплений у 2014 році терористами і в серпні 2019-го перейшов під контроль російської компанії, стала родичка високого чиновника "ДНР". Так, фірму очолила Юлія Головешко, родичка "глави Департаменту торгівлі Міністерства промисловості та торгівлі ДНР" Віталія Луньова.Про це повідомив у Telegram- каналі "Караул" адепт "русского мира" Євген Тінянський, передають Патріоти України.

"Жінка не має відношення до виробництва м'ясопродуктів, зате має відношення до пана Луньова", – написав він. Прихильник терористів нагадав, що після фактичного захоплення м'ясокомбінат став належати російському ТОВ "Профгарант".

"Маємо веселу картину – за підтримки керівництва "ДНР" з-під управління ДП забрали працююче підприємство, передали лівій конторі, а біля керма посадили родичів, далеких від виробництва. Грьобаний цирк!" – обурився Тінянський.

Хіти тижня. "Не завидуй, Америка": Жахливе відео із будинку дитини в Росії

вівторок, 28 січень 2020, 0:35

У мережі активно обговорюють Будинок дитини, який знаходиться в Якутії. Умови для життя дітей там просто жахливі, передають Патріоти України. У будівля не робився ремонт протягом багатьох років. У коментарях люди відзначають, що дітям жити в таких умов...

"Ребята, я помолчал и снова выдам о вечном": Борис Філатов розповів вражаючу історію про героїчного земляка

вівторок, 28 січень 2020, 0:31

Дніпровський міський голова згадав ветерана війни Анатолія Шапіро, який штурмував концентраційний табір Освенцим. "Ребят, я помолчал и снова выдам о вечном. Этот День нельзя забыть. Никак нельзя. Как нельзя забыть о Толике. Прочитайте о нем ещё раз. Им...