
У Львові більше тисячі людей долучилися до акції "Червоні лінії" напередодні "нормандського саміту". Львів'яни зібрались на площі біля пам'ятника Тарасові Шевченку. Вони протестували проти розведення військ на лінії розмежування і реалізації "формули Штайнмаєра", передають Патріоти України.
У Запоріжжі також відбулося віче, організоване місцевим Штабом супротиву капітуляції. Люди зібралися на майдані Героїв Революції. Його учасники принесли з собою плакати з написами "Ні капітуляції", "Ні подвійному громадянству" та інші. Під час мітингу було оголошено основні вимоги акції, серед яких дотримання національних інтересів під час переговорів у "нормандському форматі".

Хвиля аномальної спеки, від якої потерпає Західна Європа, не пошириться на Україну. Наразі в Україні спостерігається цілком звична для середини літа температура повітря. Про це розповіла синоптикиня Наталка Діденко у проєкті "Тепер головне" на Еспресо,...
Внаслідок демографічних наслідків війни – зростання смертності, скорочення народжуваності і виїзд мільйонів громадян за кордон – населення України почало стрімко старішати. На цьому тлі багато хто покладає надії на повернення українських біженців, але ...