
У Львові більше тисячі людей долучилися до акції "Червоні лінії" напередодні "нормандського саміту". Львів'яни зібрались на площі біля пам'ятника Тарасові Шевченку. Вони протестували проти розведення військ на лінії розмежування і реалізації "формули Штайнмаєра", передають Патріоти України.
У Запоріжжі також відбулося віче, організоване місцевим Штабом супротиву капітуляції. Люди зібралися на майдані Героїв Революції. Його учасники принесли з собою плакати з написами "Ні капітуляції", "Ні подвійному громадянству" та інші. Під час мітингу було оголошено основні вимоги акції, серед яких дотримання національних інтересів під час переговорів у "нормандському форматі".

Туристів, які вирушають у відпустку на Середземномор'я попереджають про нову систему в’їзду до ЄС, яка може ускладнювати пропуск в аеропортах, і про сорокаградусну спеку. Але до них додалась нова потенційна загроза – риба Lagocephalus sceleratus, яка в...
На заводах Hyundai у Південній Кореї назріває масштабний страйк. Майже 90% із 40 тисяч членів профспілки підтримали проведення протесту. Цього разу головною причиною невдоволення стали не зарплати чи умови праці, а побоювання через активне впровадження...