
У Тернопільській області хтось "злив" у каналізацію в Ланівцях кругленьку суму грошей та забив купюрами трубу. Комунальники були дуже здивовані, коли побачили у каналізації купу євро та франків. Відео з грошима, які дістали з труби, на своїй сторінці у Facebook розмістив міський голова Ланівців Роман Казновецький, передають Патріоти України.
Згодом він розповів "Суспільному", що євро та франки були справжніми. "Працівники комунального підприємства знайшли обпалені купюри. Гроші справжні. Це переважно євро та фунти. За словами працівників, було знайдено до семиста євро тільки сотками, скільки їх втекло в каналізацію на разі невідомо. Комунальники витягли лише ті, які забили каналізаційні стоки", - повідомив Казновецький.
Хто саме намагався "злити" гроші у каналізацію - не повідомляється. Втім у коментарях користувачі вже почали жартувати та навіть висунули свої "версії" інциденту:
Печери з мощами святих після атаки росіян на Києво-Печерську лавру не постраждали, хоча не виключаються і віддалені наслідки цієї атаки РФ. Про це намісник Свято-Успенської Києво-Печерської лаври Православної церкви України (ПЦУ) єпископ Авраамій повід...
Мешканець Калущини під час прогулянки до лісу натрапив на кілька білих трюфелів. Цей гриб вважається одним з найдорожчих та найрідкісніших у світі, зазначають Патріоти України. Чоловік розповів кореспондентам видання "Інформатор Калуш", що знайшов одра...