Гроші мусять бути зеленими? Зеленському пропонують змінити національну валюту України

Автор петиції Сергій Андрощук наполягає на проведенні грошової реформи.

На сайті президента України з'явилась петиція, в якій просять Володимира Зеленського зробити долар національною валютою країни, передають Патріоти України.

Автор петиції Сергій Андрощук наполягає на проведенні грошової реформи. "У зв'язку з нестабільністю національної валюти України просимо провести грошову реформу, замінивши гривню на більш стабільну - долар США з перерахунком цін, тарифів, окладів заробітної плати, стипендій, пенсій, коштів на рахунках підприємств, установ і організацій, а також вкладів громадян", - прохав автор. Петиція набрала 445 голосів із 25 тис. Голосування буде тривати ще 89 днів.

Хіти тижня. Неймовірні історії війни: "Ожив" у морзі і попросив закурити

п’ятниця, 20 вересень 2019, 1:00

Оператора-навідника БМП із позивним «Льова» зарахували до загиблих, а він… заговорив. Неймовірну історію розповіло видання Північ, передають Патріоти України. 13 лютого 2015 року. Донецький напрямок. У морзі прифронтового шпиталю стоїть цілковита нічна...

Хіти тижня. Український пілот проходить підготовку на винищувачі Нацгвардії США (фото)

п’ятниця, 20 вересень 2019, 0:35

Українець сів за штурвал Ф-15. Український пілот Олексій Мес проходить підготовку на винищувачі Ф-15 Національної гвардії США (144 авіакрило). Про це повідомляється на сторінці 144th Fighter Wing у Фейсбук, передають Патріоти України.