
Про це на зустрічі з журналістами 29 вересня заявив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко, зазначають Патріоти України.
Глава МОЗ пояснив, що препарати забрали і почали розслідування. Зараз вони зберігаються на складі.
"У нас не було чітких доказів, що температурний режим був порушений", – пояснив чиновник.
Ляшко додав, що постачальник і логіст зараз судяться через цю ситуацію.
Також міністр розповів, що 1,7 тисячі доз, в яких у жовтні закінчується термін зберігання, мають намір використовувати 30 вересня. Загалом, за його словами, проблем із залишками препаратів у країні немає.
В Україні досі діє пенсія за вислугу років - але право на неї мають лише окремі категорії працівників і лише за чіткої умови. Про це у відповіді на запит РБК-Україна розповіла заступниця голови правління Пенсійного фонду України Тетяна Король. передают...
В Україні курс долару найближчими днями, 27-28 червня, перебуватиме в коридорі: купівля від 44,50 до 44,75 грн та продаж від 44,95 до 45,30 грн. А євро буде в межах коридору: купівля від 50,90 до 51,35 грн і продаж від 51,40 до 51,80 грн, передають Пат...