Гроші таки змінюють? Як виглядали Ілон Маск, Джефф Безос та інші мільярдери до того, як стали багатими (фото)

Якби хтось побачив цих хлопців у молодості, навряд чи повірив би, що вже незабаром вони стануть казково багаті й знамениті на весь світ, передають Патріоти України.

У свої 20-25 років ні Ілон Маск, ні Марк Цукерберг не були розбалувані успіхом, але тим не менш домоглися значних висот.

  • Марк Цукерберг

Соціальна мережа Марка Цукерберга вперше почала приносити прибуток після п'яти років копіткої праці. Він так і не закінчив жодну з обраних спеціальностей (психологія та комп'ютерні науки) і кинув навчання, щоб працювати над своїм проєктом thefacebook.com повний день. Коли Цукербергу виповнилося 25 років у 2009-му, Facebook вперше почав приносити прибуток і подолав рубіж у 300 мільйонів користувачів. Через рік Time назвав його "Людиною року".

  • Білл Гейтс

Маленький Білл ще в початковій школі настільки захопився комп'ютерами, що пропускав важливі уроки і до пізнього вечора сидів у комп'ютерному класі. Після коледжу він вступив до Гарварду на юриста, але кинув навчання в 20 років, щоб зайнятися розвитком своєї компанії Microsoft.

  • Джефф Безос

Зараз він – найбагатша людина світу, а в минулому – звичайний працівник McDonald's. Але на відміну від інших студентів, які підпрацьовували, подаючи бургери та картоплю фрі, Джефф, отримавши такий робочий досвід, зрозумів, що наступною його кар'єрною точкою буде тільки власна компанія. Тоді ж він відкрив освітній табір Dream Institute, який приніс йому перший заробіток.

  • Ілон Маск

У віці десяти років Ілон отримав у подарунок свій перший комп'ютер Commodore VIC-20 і навчився на ньому програмувати. Він почав заробляти свої перші гроші вже в 12 років, але справжнім стартом до успіху стала програма PayPal – система оплати й переказу коштів в інтернеті. Проте мало хто знає, що вже на початку двотисячних Маск почав лисіти. На той час, коли про нього дізнався світ, мільярдер встиг зробити пересадку волосся й змінити свій стиль на краще.

  • Джек Ма

Джек Ма завалював один за іншим іспити в школі й ішов ні з чим з десятків співбесід. Творець AliExpress досі не дружить із математикою. Але він подолав усі труднощі та зміг створити гіганта Alibaba, що зробило його найбагатшим підприємцем Китаю. В одному зі своїх інтерв'ю він розповідав, що в Китаї неможливо домогтися успіху, якщо у тебе немає зв'язків, політичної ваги чи багатства. Цікаво, що нічого цього у Джека Ма не було.

Влаштували "теплий" прийом: У Рівненській області поліцейському, який прибув на виклик, прокололи вилами ногу

понеділок, 14 червень 2021, 18:48

У с. Маринин Рівненської області у понеділок, 14 червня, поліцейському, який прибув на виклик прокололи вилами ногу. Про це повідомляє Рівненський обласний центр екстреної медичної допомоги, передають Патріоти України. Медики повідомили, що швидку вик...

Путін заговорив про свого наступника і сказав, кого готовий підтримати

понеділок, 14 червень 2021, 18:12

Президент Росії Володимир Путін допускає, що його наступником може стати людина, яка критично ставиться до нього. Чинний президент готовий підтримати того, хто відданий країні. Про це він заявив в інтерв'ю американському каналу NBC, текст опублікований...