Гроші у ТікТок: Як українцям заробити до 30 тисяч доларів у соцмережі

Усі блогери мріють стати відомими і заробляти гроші, розповідаючи про свої захоплення, але поки що не багатьом вдалося перетворити свою мрію у реальність. Втім, соціальна мережа ТікТок запровадила експеримерт з монетизацією контенту, який може принести блогерам додатковий дохід, передають Патріоти України.

Який прибуток у ТікТок блогери мають прямо зараз

Прямі трансляції — найкращий спосів заробити гроші у соціальній мережі. За один прямий ефір можна отримати від 20 до 300 доларів, і навіть більше. Рекорсменом у цьому сегменті є австралієць Джейкі Боем, який транслював свій сон і заробив на цьому 34 тисячі доларів.

Фонд творців

Creator Fund — один з вбудованих інструментів монетизації. Гроші отримують блогери з аудиторією у 10 тисяч підписників, якщо іх контент набрав100 тисяч переглядів впродовж місяця. Розмір виплат зараз 2 — 3 центи за тисячу переглядів. Блогери-мільйонники можуть заробляти у такий спосіб від 9 до 40 доларів на день.

TikTok Effect Creator Rewards

У фонд творців ефектів доповненої реальності TikTok свого часу вклав інвестував 6 мільйонів доларів. Виплати становлять від базової плати від 700 до 14 тисяч доларів, але лише за ті ефекти, які з'явилися в 500 тисячах відео. Заробляти на цьому можуть лише 18-річні жителі США, Великої Британії, Франції, Італії, Іспанії та Німеччини.

Спонсорство і реклама

Доходи можуть бути кардинально різними — від сотень до десятків тисяч доларів. Усе залежить від популярності блогера.Наприклад, Алекс Охеда, який досяг позначки у 8 мільйонів підписників, міг заробити до 20 тисяч на одному відео. Бренди також доволі часто платять кілька сотень доларів за пости про свої продукти.

Чи оплатять працівникові лікарняний, якщо на підприємстві введено неповний робочий тиждень: У ПФУ дали відповідь

понеділок, 2 жовтень 2023, 18:30

Оплата листків непрацездатності (лікарняних), які мають право видавати як лікарі у закладах, так і медики-ФОПи, оплачується навіть тоді, якщо на підприємстві запроваджено неповний робочий тиждень, передають Патріоти України. «Робота на умовах неповног...

"Російський солдат отримує плювки в обличчя": Соловйов влаштував істерику через "зраду" вірмен (відео)

понеділок, 2 жовтень 2023, 17:56

Кремлівський пропагандист Володимир Соловйов влаштував на публіку істерику, через "зраду" вірмен. Він заявив, що "російський солдат" їх нібито захищає, а натомість отримує "плювки в обличчя". Про це він сказав під час свого шоу. Відповідне відео з’явил...