
Футболіст донецького "Шахтаря" Хусрав Тоіров буде оштрафований на місячну зарплату за "вподобайку" під постом в одній з соцмереж про перемогу Росії над Сербією у товариському матчі. Про це повідомляє Футбол24, передають Патріоти України.
Як зазначили у клубі, ці гроші будуть направлені на забезпечення одного з підрозділів ЗСУ. Й про це обов'язково буде відзвітовано. За деякими даними, місячна зарплата таджицького півзахисника у Шахтарі складає приблизно 300 тисяч грн.
Хусрав Тоіров почав грати у футбол в 2020 році у складі клуба "Локомотив-Памір". У 2021 році перейшов у "Динамо Душанбе", але так і не зіграв жодного матчу за цей клуб і вже в 2022 році перейшов до казахстанського клубу "Атирау". Дебютував у Кубку Казахстану 13 серпня 2022 року. Він приєднався до "Шахтаря" у березні 2023 року.
Вінгер провів за команду донеччан лише два матчі.
Очікується, що до 2100 року рівень світового океану підніметься в середньому на 0,5–1,9 метра порівняно з 2000 роком. Підвищення рівня Світового океану до кінця століття може стерти з карти цілі острівні держави та затопити мільйонні мегаполіси, переда...
Під час розкопок біля Благовіщенської церкви у селі Крилос Галицької громади на глибині біля 60 сантиметрів знайшли гральну фішку, схожу на зразки з британського Вінчестера. Розкопки, які почалися 25 червня, проводять фахівці Центру медієвістичних студ...