
Футболіст донецького "Шахтаря" Хусрав Тоіров буде оштрафований на місячну зарплату за "вподобайку" під постом в одній з соцмереж про перемогу Росії над Сербією у товариському матчі. Про це повідомляє Футбол24, передають Патріоти України.
Як зазначили у клубі, ці гроші будуть направлені на забезпечення одного з підрозділів ЗСУ. Й про це обов'язково буде відзвітовано. За деякими даними, місячна зарплата таджицького півзахисника у Шахтарі складає приблизно 300 тисяч грн.
Хусрав Тоіров почав грати у футбол в 2020 році у складі клуба "Локомотив-Памір". У 2021 році перейшов у "Динамо Душанбе", але так і не зіграв жодного матчу за цей клуб і вже в 2022 році перейшов до казахстанського клубу "Атирау". Дебютував у Кубку Казахстану 13 серпня 2022 року. Він приєднався до "Шахтаря" у березні 2023 року.
Вінгер провів за команду донеччан лише два матчі.
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...