У Києві помітили новий вид шахрайства. У громадян, які користувалися безконтактною оплатою в громадському транспорті, почали списувати додаткові гроші. Про ситуацію розповіла в Facebook киянка Марія Слинько, яка особисто зіткнулася з проблемою, передають Патріоти України.
Дівчина оплатила проїзд в автобусі банківською картою за допомогою терміналу платіжної системи "ПіК", а вночі ця оплата несподівано продублювалася ще два рази. "У червні сталася та сама історія, але я проігнорувала", - розповіла киянка.
Вона зазначила, що звернулася до компанії-власника терміналу з вимогою повернути кошти, але відповіді так і не отримала. Причина збою залишається невідомою. Коментатори припустили, що можуть спеціально знімати додаткову оплату саме вночі, щоб це було непомітно для користувачів карт. "При великій кількості транзакцій за день людина дійсно може навіть не помітити, що гроші йдуть", - зазначила Слинько. Підписники також порадили киянці звернутися до свого банку з заявою про скасування транзакції, якщо з моменту інциденту не пройшло ще 3 дні.
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...
В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...