Грошова допомога від Червоного Хреста: Хто ще може отримати по 2500 грн до кінця року

Міжнародний комітет Червоного Хреста протягом усієї війни допомагає українцям, що потерпіли від російської агресії. ВПО можуть одноразово отримати по 2500 грн від організації, і для цього не потрібно подавати ніяких документів, передають Патріоти України.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що виплати від Червоного Хреста здійснюватимуться на підставі наявних відомостей інформаційної бази ВПО. Тобто для отримання виплат не потрібно буде подавати жодних заяв. Перевага надаватиметься ВПО з окупованих територій і зон бойових дій, але й інші категорії населення зможуть розраховувати на допомогу.

Пріоритетними будуть такі категорії населення:

  • особи з інвалідністю;
  • багатодітні сім’ї;
  • сім’ї, які мають на утриманні та вихованні дитину-сироту;
  • родини, які виховують дитину з інвалідністю.

Термін надання допомоги – 1 місяць. При цьому виплати не залежать від інших видів допомоги, зокрема виплати допомоги на проживання ВПО (2000 грн на дорослого і 3000 грн на місяць - на дитину або людину з інвалідністю).

Також Червоний Хрест надає одноразову грошову допомогу українцям, які постраждали від воєнних дій. Зокрема, жителі звільненої Херсонської області зможуть отримати по 1200 грн. Для підтримки громадян, які опинилися у складній ситуації, виділили 100 млн грн.

У Червоному Хресті наголосили, що гроші почнуть виплачувати через Укрпошту з грудня. Мешканці зможуть отримати кошти через два стаціонарні поштові відділення, розташовані в обласному центрі.

Частини українців безкоштовно замінять лічильники газу: Що для цього потрібно зробити

п’ятниця, 27 січень 2023, 15:59

Щомісяця громадяни мають передавати показання лічильників газу облгазам. А що робити тим, чиї прилади обліку енергоносія були пошкоджені під час бойових дій, передають Патріоти України. Як пояснюють в Регіональній газовій компанії, заміна пошкоджених л...

Україна відмовилася будувати нове житло замість зруйнованого: Як отримати компенсацію за квартиру

п’ятниця, 27 січень 2023, 14:56

Україна відмовилася будувати нове житло для громадян, чиї будинки та квартири пошкоджені чи зруйновані. Стало відомо, як отримати компенсацію за нерухомість, яка постраждала через повномасштабну війну з російськими окупантами, передають Патріоти Україн...