
У Вознесенському районі Миколаївської області група неповнолітніх побила 50-річного чоловіка. Тепер поліція почала розслідувати інцидент. Про це повідомляє поліція Миколаївщини, передають Патріоти України.
Правоохоронці кажуть, що в соцмережах почали ширити відео побиття групою підлітків 50-річного чоловіка. Згодом поліції вдалося з'ясувати, що в конфлікті брали участь троє неповнолітніх: 14-річна дівчина та 12-річний хлопець, які били чоловіка, а також 13-річний підліток, який зняв побиття на камеру.
За вказаним фактом слідчі розпочали кримінальне провадження — умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження. Стаття передбачає покарання у вигляді виправних робіт на строк до 2 років, обмеження волі на строк до 3 років або позбавлення волі на строк до 3 років. Наразі поліція з’ясовує всі обставини інциденту.
Українці мають щомісяця передавати покази лічильника електроенергії, навіть якщо тимчасово не проживають у квартирі чи будинку або взагалі не користуються електрикою. У разі відсутності змін слід надавати ті самі цифри, що й попереднього місяця. Якщо ц...
Німецькі вчені вивчили людські звички, які потенційно можуть призвести до раку. У статті, опублікованій закордонними ЗМІ, медики назвали три звички, які провокують онкологію, передають Патріоти України. Давно відомо, що злоякісні пухлини можуть бути сп...