Хтось дуже погано вчився? Група вболівальників із Франції пропустила матч своєї збірної, бо переплутала Бухарест з Будапештом

Шість вболівальників із Франції помилково прилетіли в Бухарест замість Будапешта і пропустили матч французької збірної, передають Патріоти України.

Французька збірна грала в столиці Угорщини Будапешті в минулу суботу вдень, але, за даними видання, шість колег по роботі сіли на рейс того ранку, який приземлився на відстані 800 кілометрів від місця проведення матчу, у столиці Румунії Бухаресті.

Вболівальники зрозуміли свою помилку лише після того, як прибули до Бухареста за кілька годин до початку матчу. Вони приїхали в Бухарест з українськими вболівальниками, яких зустріли в аеропорту. При цьому ані румунські прапори, ані мова, якою розмовляли працівники аеропорту не змусили їх задуматися, чи в те місто вони приїхали.

"Ми думали, що це угорські вболівальники, які їдуть на гру, і ми слідували за ними, думаючи, що вони точно знають дорогу до стадіону", - сказав один з уболівальників Франції журналісту Jurnalul National.

Українці були в Бухаресті цілком коректно, напередодні фінальної гри групи С проти Австрії на "Національній Арені", яка мала відбутися ввечері в понеділок.

В результаті французькі вболівальники були змушені дивитися матч по телевізору. При цьому вони вирішили і далі лишитися в Румунії до наступного матчу збірної у середу.

"Нам слід більше знати про Європу", - визнав один з вболівальників, який зізнався, що до цього випадку і справді не знав різниці між Бухарестом і Будапештом.

"Я не засуджую дезертирів": Офіцер "Азову" назвав справжню причину СЗЧ у війську

субота, 24 травень 2025, 22:50

Самовільне залишення частини (СЗЧ), як правило, свідчить про проблеми саме з командиром, від якого йдуть. Таку думку в інтерв'ю Наталії Мосейчук висловив начальник штабу 1-ого корпусу Національної гвардії України "Азов" Арсен Дмитрик із позивним "Лемко...

Особливі інгредієнти та спосіб замішування: Учені з'ясували, чому бетон Римської імперії цілий і через 2000 років

субота, 24 травень 2025, 21:59

Майже через два тисячоліття після розквіту Римської імперії деякі з її споруд все ще стоять, витримавши випробування часом. Як зазначає видання Livescience, серед таких довгожителів можна назвати Пантеон у Римі; римські акведуки в Сеговії (Іспанія) і р...