Гримлять вибухи: у Генштабі пояснили, що відбувається у Балаклії

Вибухи в Балаклії Харківської області 15 листопада є плановою утилізацією боєприпасів. Про це йдеться в повідомленні Генерального штабу ЗСУ в Facebook, передають Патріоти України.

Повідомляється, що сьогодні на технічній території Центральної артилерійської бази забезпечення боєприпасами, де проходила планова утилізація, прозвучало близько 20 вибухів в спеціально обладнаному котловані.

"Для забезпечення безпеки проведення утилізації було задіяно черговий пожежний підрозділ військової частини. В даний час на технічній території військової частини проводяться заходи з благоустрою місця проведення робіт з утилізації залишків боєприпасів та їх елементів. Місцевим жителям та об'єктам інфраструктури нічого не загрожує. Сховища боєприпасів у безпеці", - додали в Генштабі.

Відзначимо, раніше повідомлялося про вибухи в Балаклії, також відомо, що є потерпілий.

"Адна страна, адін народ": Російська співачка після Криму зібралася в Київ і Одесу

вівторок, 14 липень 2020, 20:29

Організатори концерту в Києві продовжують продавати квитки, а коментарі з приводу Криму та СБУ видаляють. Відома російська співачка Zivert (Юлія Зіверт) зібралася на гастролі в Україну. 29-річна поп-зірка анонсувала концерти в Одесі на 24 липня і в Киє...

Краса неймовірна: На заповідних лиманах Південної Бессарабії оселились 1500 рожевих пеліканів

вівторок, 14 липень 2020, 20:27

У Національному парку “Тузлівські лимани” на південний захід від Одеси зараз оселилися близько 1500 рожевих пеліканів. Про це повідомив заступник директора нацпарку Іван Русєв, зазначають Патріоти України. За словами вченого, більшу частину часу пеліка...