
Вибухи в Балаклії Харківської області 15 листопада є плановою утилізацією боєприпасів. Про це йдеться в повідомленні Генерального штабу ЗСУ в Facebook, передають Патріоти України.
Повідомляється, що сьогодні на технічній території Центральної артилерійської бази забезпечення боєприпасами, де проходила планова утилізація, прозвучало близько 20 вибухів в спеціально обладнаному котловані.
"Для забезпечення безпеки проведення утилізації було задіяно черговий пожежний підрозділ військової частини. В даний час на технічній території військової частини проводяться заходи з благоустрою місця проведення робіт з утилізації залишків боєприпасів та їх елементів. Місцевим жителям та об'єктам інфраструктури нічого не загрожує. Сховища боєприпасів у безпеці", - додали в Генштабі.

Відзначимо, раніше повідомлялося про вибухи в Балаклії, також відомо, що є потерпілий.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...