Гривня ослабне: Астролог розповіла, коли почнеться економічна криза

Нова економічна криза настане в період з 15 травня до 13 вересня.

У 2020 році матимемо чергову економічну кризу. Про це розповіла астролог Олена Максимова, передають Патріоти України.

"Нова економічна криза настане в період з 15 травня до 13 вересня, - говорить астролог. - Вона нагадає 2008 рік. Ослабне гривня. Це час серйозної кризи у банківській системі. Державі важко буде повертати зовнішні борги. Будемо просити відтермінувати виплати".

У 2020 році не бажано позичати гроші. "Великі покупки цього року часто будуть невдалими, - каже Максимова. - Люди у цей час купуватимуть те, чим не користуватимуться. Це будуть авто, які більше часу проводитимуть в ремонті, ніж на ходу. А також - техніка, яку доведеться регулярно ремонувати чи залишати у сервісних центрах".

Вкладати гроші у нерухомість краще до травня або від жовтня. "Виграє той, хто має заощадження у валюті. Чимало українців сидітимуть на валізах. Але цього року емігранти будуть не бажаними усюди. Краще лишатися і навести лад у своїй країні. Переїзд буде невдалим. Прижитися на новому місці зуміють одиниці", - розповідає Олена Максимова.

Джерело: Gazeta.ua

Хіти тижня. Від морозів до посухи: Синоптик шокував прогнозом погоди на весну

четвер, 23 січень 2020, 3:00

Весна в цей рік дуже холодна, особливо – її перша половина. Про це заявив народний синоптик Леонід Горбаль, передають Патріоти України. За словами експерта, жителів нашої країни чекають морози у березні, а останній місяць весни принесе засуху. Дощів, з...

Хіти тижня. Встигли вчасно: У київському метро пасажири "скрутили" чоловіка, який намагався використовувати в бійці заточку (відео)

четвер, 23 січень 2020, 2:00

Інцидент трапився на станції метро «Палац Спорту». У Київському метрополітені пасажирам вдалося самостійно знешкодити хулігана з холодною зброєю. Чоловік намагався напасти на пасажира і порізати його «заточкою», але перехожі урезонили буйного неадекват...