Гривня ослабне: Астролог розповіла, коли почнеться економічна криза

Нова економічна криза настане в період з 15 травня до 13 вересня.

У 2020 році матимемо чергову економічну кризу. Про це розповіла астролог Олена Максимова, передають Патріоти України.

"Нова економічна криза настане в період з 15 травня до 13 вересня, - говорить астролог. - Вона нагадає 2008 рік. Ослабне гривня. Це час серйозної кризи у банківській системі. Державі важко буде повертати зовнішні борги. Будемо просити відтермінувати виплати".

У 2020 році не бажано позичати гроші. "Великі покупки цього року часто будуть невдалими, - каже Максимова. - Люди у цей час купуватимуть те, чим не користуватимуться. Це будуть авто, які більше часу проводитимуть в ремонті, ніж на ходу. А також - техніка, яку доведеться регулярно ремонувати чи залишати у сервісних центрах".

Вкладати гроші у нерухомість краще до травня або від жовтня. "Виграє той, хто має заощадження у валюті. Чимало українців сидітимуть на валізах. Але цього року емігранти будуть не бажаними усюди. Краще лишатися і навести лад у своїй країні. Переїзд буде невдалим. Прижитися на новому місці зуміють одиниці", - розповідає Олена Максимова.

Джерело: Gazeta.ua

Хіти тижня. Пандемія косить ряди медперсоналу: Озвучено загрозливу статистику

четвер, 9 квітень 2020, 7:00

Коли сімейні лікарі і бригади швидкої допомоги та лікарі інфікційних відділень зустрічають хворих з симптомами ГРВІ, то вони часто не думають про коронавірусну хворобу. Головний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоров'я України, Віктор Ляшк...

Хіти тижня. "Сделайте ему прививку, хоть от бешенства": Усик потрапив у скандал через захоплення Сталіним (фото)

четвер, 9 квітень 2020, 2:00

Спортсмен позував на тлі напису на латиниці "Viva Stalin" із зображенням серпа і молота. У мережі з'явилася архівна фотографія українського боксера Олександра Усика, який за часів виступу за "Українські Отамани" захопився радянським диктатором Йосипом ...