Губернатор оголосила надзвичайний стан: Нью-Йорк потерпає від сильної повені (відео)

За інформацією Національної метеорологічної служби (NWS), близько 8,5 мільйонів жителів Нью-Йорку опинились під загрозою повені, оскільки переповнені каналізаційні системи не в змозі ефективно відводити дощову воду. Про це повідомляє The Guardian, передають Патріоти України.

Кеті Гокул, губернатор штату Нью-Йорк, оголосила надзвичайний стан у зв'язку з «екстремальними опадами» в п'ятницю. Ця декларація охоплює Нью-Йорк, Лонг-Айленд і долину Гудзону.

З початку п'ятниці в деяких районах Нью-Йорка випало від 2,5 до 12 см опадів. У деяких районах Брукліна і Квінса все ще очікується випадання від 2,5 до 5 см дощу на годину.

Надмірні опади спричинили призупинення руху значної частини метрополітену у Нью-Йорку. Представники транспортної служби попередили пасажирів про «надзвичайно обмежений» графік руху метро та можливі затримки. Інтенсивні дощі вже призвели до затоплення вулиць у Брукліні та Квінсі.

Повінь також вплинула на роботу головних аеропортів Нью-Йорка. Міжнародний аеропорт Ла–Гвардія призупинив доступ до одного зі своїх терміналів через екстремальні погодні умови.

Аеропорт імені Джона Кеннеді повідомив про інтенсивний трафік у двох своїх терміналах, де опівдні випало щонайменше 7,5 см опадів. В обох аеропортах було скасовано або затримано рейси через негоду.

Державні школи Нью-Йорка будуть продовжувати свою роботу. Міська влада застерігає мешканців уникати поїздок і перебратися на більш високі місця, особливо тих, хто проживає у підвалах.

"Гриневич, Шкарлет та Лісовий - немовлята у порівнянні з ним!": Викладача КНУ Шевченка звинувачують у плагіаті

п’ятниця, 1 грудень 2023, 20:27

Доцента кафедри української філософії та культури Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидата філософських наук Василя Семикраса звинувачують у плагіаті, зокрема з російських джерел, інформують Патріоти України. Велику кількі...

Два роки тому була повністю російськомовна: Акторка з серіалу "Свати" перейшла на українську. І з нею – вся родина

п’ятниця, 1 грудень 2023, 19:10

Акторка Соня Стеценко, яка кілька сезонів поспіль грала онучку Женю в серіалі "Свати", все своє життя розмовляла російською мовою, але два роки тому перейшла на українську. . Про це Софія розповіла в інтерв’ю OBOZ.UA. Артистка почала зніматися в кіно ...