Гучний скандал не вщухає: Зброярка "Іржі" назвала винного у загибелі українки Гатчінс і подала позов до суду

Зброярка Ханна Гутьєррес-Рід, яка працювала над фільмом "Іржа", подала до суду на постачальника реквізиту Сета Кенні. 24-річна кіноробітниця стверджує, що нібито саме він продав для зйомок холості патрони, змішані з бойовими, що призвело до загибелі на майданчику операторки Галини Гатчінс, передають Патріоти України.

Як передає New York Post, свій позов Ханна розписала на 24 сторінках. Вона заявила, що 21 жовтня 2021 року, в день трагічного інциденту, інший реквізитор приніс на майданчик нову коробку з патронами Long Colt 45 калібру з магазину Кенні.

"Наскільки Ханні відомо, пістолет тоді був заряджений шістьма холостими патронами", – йдеться в позові. Фахівець зі зброї підкреслила, що постачальники реквізиту поширювали та рекламували свої патрони як "пусті", а не бойові. Ханна покладалася на це й вірила, що справжніх куль на знімальному майданчику немає й не повинно бути.

Гутьєррес-Рід сказала, що перед трагедією вона покрутила барабан револьвера і показала режисеру те, що, на її думку, було холостими патронами. Зброярка стверджує: Холлс нібито сказав їй, що Colt не використовуватиметься для сцени чи репетиції, тому вона залишила пістолет усередині церковної декорації, поки займалася іншими своїми обов'язками зовні.

Американка додала: її мали попередити у випадку, якщо зброю захотіли б використовувати для зйомок, бо вона була зобов'язана повторно оглянути її відповідно до правил

У позові йдеться, що Гутьєррес-Рід не було в церкві, коли Болдвін репетирував сцену. "Якби Ханну викликали назад, вона б ще раз перевірила зброю і кожен патрон, а також проінструктувала актора", – сказано в документі.

Адвокати кінопрацівниці стверджують, що вона ніколи б не дозволила Болдвіну направити пістолет на операторку відповідно до стандартної практики безпечного поводження зі зброєю.

Гутьєррес-Рід також стверджує, що Кенні намагався перекласти вину на неї і що власник бізнесу з виробництва боєприпасів втручався в розслідування.

Загинув ще у квітні: Після деокупації під Ізюмом знайшли тіло ветерана АТО (фото)

четвер, 29 вересень 2022, 22:00

19 квітня під час бойових дій в Ізюмському районі Харківської області загинув солдат Володимир Вишняков із Дніпропетровської області. Йому було 35 років. Про це повідомив міський голова міста Кам'янське (Дніпропетровщина) Андрій Білоусов, передають Пат...

Ядерний шантаж путіна: росію попередили публічно і приватно про можливі наслідки

четвер, 29 вересень 2022, 21:42

Російський відомий своєю сталою тактикою так званого "підвищення ставок", тому не випадково наразі задіяна риторика щодо можливого використання ядерної зброї у разі неприйняття російських умов, а фактично шантажу. 21 вересня президент Володимир Путін п...