
У Дніпрі лабрадор так "відзначав" новорічні свята, що потрапив до "ветеринарного витверезника". Як повідомили у ветеринарній клініці На Робочій, лабрадор на прізвисько Харві поступив в клініку сильно п'яним, передають Патріоти України.
"У якийсь момент новорічного застілля Харві залишився один в кімнаті. Він вирішив не втрачати часу даремно і поласувати смачненьким, поки ніхто не бачить", - сказано в повідомленні.
Виявляється, пес скинув зі столу пляшку коньяку, вигриз зубами пробку і випив її вміст. Потім, за словами господарів, він почав буянити.
"Але на наступний день у пса сталося похмілля. Його все ще хитало з боку в бік, на прогулянці він не зміг помочитися, так як лапи не "слухалися". Пізніше вдома почалася блювота і пропав апетит", - додали в клініці, де Харві провели дезінтакційну інфузійну терапію.
Через відключення світла та нестачу бензину припинилися постачання товарів широкого спектру у роздрібній мережі. Проблеми з електрикою та паливом в окупованому Севастополі призвели до того, що там закрилася частина магазинів та ринків, перестав ходити ...
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...