
У Дніпрі лабрадор так "відзначав" новорічні свята, що потрапив до "ветеринарного витверезника". Як повідомили у ветеринарній клініці На Робочій, лабрадор на прізвисько Харві поступив в клініку сильно п'яним, передають Патріоти України.
"У якийсь момент новорічного застілля Харві залишився один в кімнаті. Він вирішив не втрачати часу даремно і поласувати смачненьким, поки ніхто не бачить", - сказано в повідомленні.
Виявляється, пес скинув зі столу пляшку коньяку, вигриз зубами пробку і випив її вміст. Потім, за словами господарів, він почав буянити.
"Але на наступний день у пса сталося похмілля. Його все ще хитало з боку в бік, на прогулянці він не зміг помочитися, так як лапи не "слухалися". Пізніше вдома почалася блювота і пропав апетит", - додали в клініці, де Харві провели дезінтакційну інфузійну терапію.
Очікується, що до 2100 року рівень світового океану підніметься в середньому на 0,5–1,9 метра порівняно з 2000 роком. Підвищення рівня Світового океану до кінця століття може стерти з карти цілі острівні держави та затопити мільйонні мегаполіси, переда...
Під час розкопок біля Благовіщенської церкви у селі Крилос Галицької громади на глибині біля 60 сантиметрів знайшли гральну фішку, схожу на зразки з британського Вінчестера. Розкопки, які почалися 25 червня, проводять фахівці Центру медієвістичних студ...