
У Дніпрі лабрадор так "відзначав" новорічні свята, що потрапив до "ветеринарного витверезника". Як повідомили у ветеринарній клініці На Робочій, лабрадор на прізвисько Харві поступив в клініку сильно п'яним, передають Патріоти України.
"У якийсь момент новорічного застілля Харві залишився один в кімнаті. Він вирішив не втрачати часу даремно і поласувати смачненьким, поки ніхто не бачить", - сказано в повідомленні.
Виявляється, пес скинув зі столу пляшку коньяку, вигриз зубами пробку і випив її вміст. Потім, за словами господарів, він почав буянити.
"Але на наступний день у пса сталося похмілля. Його все ще хитало з боку в бік, на прогулянці він не зміг помочитися, так як лапи не "слухалися". Пізніше вдома почалася блювота і пропав апетит", - додали в клініці, де Харві провели дезінтакційну інфузійну терапію.
В Одесі пляж, на якому унаслідок атаки російського безпілотника загинула молода жінка та постраждав чоловік, не належить до офіційно дозволених зон відпочинку. Про це повідомив виконуючий обов'язки міського голови Одеси Ігор Коваль, передають Патріоти ...
Українці продовжують платити за природний газ за фіксованим тарифом 7,96 грн за кубометр, однак суми в платіжках можуть зростати через інші складові комунальних послуг, передають Патріоти України. Як зазначають експерти, зокрема колишній очільник “Опер...