Гине все, окрім інфекцій: Жахливий стан Чорного моря навколо Одеси показали з космосу (відео)

Невтішний стан моря біля узбережжя Одеської області з його величезними жовто-зеленими плями зняли з космосу. Супутникову зйомку провів Національний центр управління та випробування космічних засобів, зазначають Патріоти України.
"Індикатором забруднення води і кількості біомаси фітопланктону обраний хлорофіл-а, який побічно дозволяє оцінити інтенсивність цвітіння водоростей у водоймищах", - йдеться в повідомленні центру.


Раніше санітарна служба міста попереджала про небезпеку зараження кишковою паличкою в морській воді на пляжах Одеси та області. Там за останній тиждень відзначається тенденція до різкого забруднення морської води. Причому вода забруднена не тільки в п'ятиметровій зоні купання, а й в 50 метрах від берега. Відзначається, що найбільш небезпечні в цьому плані пляжі в курортній зоні Великого Фонтану.

З архіву ПУ. Пустеля насувається: У східному Криму зникла вода

четвер, 6 серпень 2020, 18:30

Камені з неба все більше і більше, і б'ють все болючіше і болючіше... Літом 2019 року безводна пустиня вже налякала окупантів. Про це у червні 2019 року у своєму блозі пише Ген Рез, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "На дачных участк...

З архіву ПУ. Маленький монстр: 13-річна дівчинка в Криму не випускає зброю із рук (фото)

четвер, 6 серпень 2020, 17:30

Матуся Даніелли раніше вже подарувала їй зовсім не жіночу прикрасу - жетон із групою крові, але це були лише квіточки. «А что там у Даниэллы? Девочка — эксперимент, 13 лет посещает летний школьный лагерь Веселый и полезный как видите Джанкой», — пише б...