"І мову вивчите, і стипендію отримаєте": У Польщі пропонують українцям безплатні курси

Економічний університет у Кракові оголосив набір на безкоштовний курс вивчення польської мови. Навчання відбуватиметься протягом 4 місяців, а учасників буде забезпечено усіма необхідними матеріалами. Крім цього, протягом навчання кожен курсант щомісяця отримуватиме стипендію у розмірі 1500 злотих. Про це повідомляють на сайті вишу, передають Патріоти України.

«Участь у навчальній програмі можуть взяти виключно громадяни України, які прибули до Польщі після 24 лютого 2022 року та мають статус студента українського університету, — йдеться у повідомленні. - Курс польської мови в рамках Програми NAWA Solidarni z Ukrainą - для початківців (рівень А0), а після його закінчення учасники володітимуть польською мовою на рівні B2, що є необхідною умовою для подальшого навчання в Економічному університеті у Кракові». Подати заявку на навчання на курсах можуть особи, які мають документ, що підтверджує перетин кордону після 24.02.2022, статус студента ВНЗ в Україні, а також можливість документально підтвердити цей факт. Реєстрація можлива до 22 травня.

"Возвращайтесь домой, мальчики": Ірина Аллєгрова виступила на "Пісні року" із композицією на підтримку окупантів (відео)

вівторок, 6 грудень 2022, 12:43

Російська співачка Ірина Аллегрова, яка раніше заявляла, що співає про "любов і про прекрасне", зараз заспівала про війну. Виконавиця, яка підтримала кровожерну кремлівську політику, виступила на "Пісні року". Про це пишуть росЗМІ, і публікують відео з...

Знатимуть про кожну копійку: Банки передадуть податковій відомості про всі особисті рахунки своїх клієнтів

вівторок, 6 грудень 2022, 11:05

Всі рахунки клієнтів у банку та всі операції, які за ними проводяться, вже незабаром можуть стати надбанням податкової служби. Причому податкова повністю контролюватиме не лише підприємницькі, а й особисті рахунки клієнтів. Це стане можливим, як тільки...