І нашим, і вашим: Борис Гребенщиков поспівчував росіянам та пояснив, чому не виступає в Україні

І нашим, і вашим: Борис Гребенщиков поспівчував росіянам та пояснив, чому не виступає в Україні

Відомий російський музикант Борис Гребенщиков, який засуджує путінський режим із 2014 року, несподівано вирішив поспівчувати своїм співвітчизникам. За словами екссоліста рок-гурту "Акваріум", яку артист залишив через політичні розбіжності з деякими колегами, він думає не лише про те, як допомогти українцям, а й росіянам, адже останні перебувають "у жахливому становищі", передають Патріоти України.

Очевидно, на думку "опозиціонера" не всі росіяни винні у війні, а ті, хто підтримує агресію Кремля, – це лише люди, які "потребують допомоги", адже вони просто піддалися впливу пропаганди. Своїми роздумами Гребенщиков поділився в інтерв'ю Financial Times.

Гребенщиков наголосив, що любить Росію, проте не поспішає туди повертатися, оскільки це для нього небезпечно. "На даний момент країна, в якій я народився, і країна, яку я люблю, перебуває в дуже сумному, трагічному становищі. Мільйони та мільйони людей бояться думати, бояться висловитися. Я думаю не лише про те, як допомогти українцям, а й росіянам, тому що вони перебувають у жахливому стані", – прокоментував рокер.

Проте музикант усвідомлює, що й в Україні йому не раді. За словами Гребенщикова, багато українців пишуть йому про те, що не вірять у "хороших росіян", яким він нібито є. І це цілком виправдано в умовах терористичної, підлої та вбивчої війни.

"Половина українців думають: "О, хороший рускій – це мертвий рускій". Я отримую багато подібних листів", – розповів артист. Зараз музикант проживає у Великій Британії, проте не позиціонує себе як емігрант, а тим більше вигнанець. Він працює у цій країні вже понад 35 років."Я волію жити і працювати в Лондоні, тому що це підходить мені набагато більше, ніж перебування в Санкт-Петербурзі. Я працюю тут із 1988 року", – уточнив виконавець.

На Миколаївщині чоловік вбив приятеля пляшкою з-під шампанського

субота, 30 вересень 2023, 15:15

У Миколаївській області сталося вбивство під час сварки між двома товаришами. Про це повідомила пресслужба Миколаївської обласної прокуратури, передають Патріоти України. "6 червня 2023 року між підозрюваним та 46-річним потерпілим на березі р. Синюха ...

Навпроти магазину дитячих іграшок: У Харкові суд виніс вирок чоловіку за секс із незнайомкою на газоні

субота, 30 вересень 2023, 14:14

Дзержинський районний суд Харкова розглянув справу щодо чоловіка, який із незнайомою йому жінкою зайнявся сексом на газоні біля кафе на очах перехожих. Про це йдеться у вироку суду від 21 вересня, передають Патріоти України. Суд встановив, що у жовтні ...