І от про цих людей Четвертий рейх волає "Фашисти!": У Харкові у чорношкірого кур'єра вкрали велосипед. Колеги подарували йому новий (відео)

У Харкові у кур'єра однієї зі служб доставки вкрали велосипед. Однак його колеги зібрали гроші і подарували йому нового "двоколісного коня". Зворушливим відео в неділю, 18 липня, поділилися підписники місцевого телеграм-каналу "ХС Харків", передають Патріоти України.

За словами автора публікації, у хлопця вкрали велосипед, в зв'язку з чим він був змушений працювати на дитячому велосипеді своєї дочки. Дізнавшись про це, його колеги по роботі зібрали необхідні кошти і купили йому новий велосипед.
Дізнавшись про добрий вчинок своїх кур'єрів хлопець не приховував емоцій, посміхався і дякував товаришам. Після вручення ключів він радісно прокотився на своєму новому транспорті.

З архіву ПУ. "Народ, допоможіть": Задача для 3-го класу "зламала мозок" українським користувачам мережі (фото)

п’ятниця, 28 січень 2022, 23:30

У мережі опублікували задачу для третього класу, яка збила з пантелику користувачів мережі. Умови задачі опублікувала в Facebook Марина Тарамикіна. "Народ, допоможіть мені вирішити задачу для 3-го класу. Моє рішення і рішення вчительки різняться", - на...

Російського контингенту не вистачить для вторгнення в Україну, але ймовірна ескалація на Сході України

п’ятниця, 28 січень 2022, 22:25

100-тисячний контингент – це не сили для вторгнення. Цієї кількості Росії недостатньо для активної фази військового протистояння з Україною. Контингент вторгнення має втричі перевищувати чисельність, яка перебуває в стані активної оборони. Плюс немає розг