І при комунізмі мають все: Золота молодь Китаю насолоджується особистими літаками та наддорогими авто (фото)

Незважаючи на те, що офіційною ідеологією Китаю є комунізм, в цій країні життя золотих синочків разюче відрізняється від життя решти населення країни.

Навіть зусилля президента Китаю виявилися марними, адже заможні дітки продовжують хизуватися розкішшю в соцмережах, повідомляють Патріоти України.

Незважаючи на те, що офіційною ідеологією Китаю є комунізм, в цій країні чимало мільйонерів і мільярдерів, рівень життя яких разюче відрізняється від життя решти населення країни.


Вони водять суперавтомобілі, витрачають шалені за місцевими мірками гроші за ніч і їх демонстрація багатства настільки обурює більшість китайців, що президенту КНР навіть довелося вжити заходів для їх приборкання.

Один із важливих овочів подорожчає в Україні: Коли перерахують ціни

вівторок, 21 березень 2023, 16:25

В Україні вже в березні-квітні виростуть ціни на цибулю. Вартість буде підвищуватися аж до середини травня, поки не з'явиться вітчизняний продукт, передають Патріоти України. Про це розповіла в коментарі OBOZREVATEL Катерина Звєрєва, директорка з розви...

Перше місто в Україні завершує опалювальний сезон: Де та коли відключать опалення

вівторок, 21 березень 2023, 15:52

У Дніпрі будуть відключати опалення у домівках з завтрашнього дня, 22 березня. Воно стане першим містом в Україні, де завершать опалювальний сезон у 2023 році, передають Патріоти України з посиланням на заступника міського голови Дніпра Михайла Лисенк...