І при комунізмі мають все: Золота молодь Китаю насолоджується особистими літаками та наддорогими авто (фото)

Незважаючи на те, що офіційною ідеологією Китаю є комунізм, в цій країні життя золотих синочків разюче відрізняється від життя решти населення країни.

Навіть зусилля президента Китаю виявилися марними, адже заможні дітки продовжують хизуватися розкішшю в соцмережах, повідомляють Патріоти України.

Незважаючи на те, що офіційною ідеологією Китаю є комунізм, в цій країні чимало мільйонерів і мільярдерів, рівень життя яких разюче відрізняється від життя решти населення країни.


Вони водять суперавтомобілі, витрачають шалені за місцевими мірками гроші за ніч і їх демонстрація багатства настільки обурює більшість китайців, що президенту КНР навіть довелося вжити заходів для їх приборкання.

Інтерновані до Туреччини командири 'Азову' зустрілися із сім'ями. Радіємо разом (відео)

понеділок, 3 жовтень 2022, 23:30

Військові і їхні рідні не стримували емоцій, адже вперше за довгі місяці змогли обійнятися. У понеділок, 3 жовтня, командири Азова, які після російського полону, за умовами обміну, перебувають у Туреччині, змогли вперше побачитися з рідними. Нагадаємо,...

На Київщині водій збив на смерть двох дівчаток і намагався втекти (фото)

понеділок, 3 жовтень 2022, 22:15

Увечері 3 жовтня під Білою Церквою на Київщині автомобіль Volkswagen збив дівчат шести та восьми років. Діти загинули у зв'язку з численними травмами, несумісними з життям. Про це повідомив начальник Головного управління Національної поліції в Київські...