І це навіть не бомбили: У російському Волгограді пів міста тиждень сидять без води і каналізації (відео)

Росія витрачає купу грошей на те, щоб бомбити Україну і залишити українські міста на кілька годин без світла і води, в той час як російські міста сидять без води і каналізації тижнями, хоча їх ніхто не бомбив. Так, наприклад у Волгограді немає світла вже 5 днів, передають Патріоти України.

У Волгограді в ніч проти 28 жовтня сталася велика комунальна аварія: на схилі заплави річки Цариці обвалився бетонний канал, в якому прокладено каналізаційний колектор. Через це 2 райони міста залишилися без водопостачання та каналізації. Причиною надзвичайної пригоди назвали зношеність труб. Їм вже понад 50 років і свій строк експлуатації вони вичерпали.

"Сотні тисяч людей сидять без води п'яту добу і набирають брудну жижу з калюж, щоб було чим змивати в туалеті. Просто нагадаємо, що Волгоград, на відміну від Києва та Харкова, ніхто не бомбить. Але у Києві та Харкові наслідки ракетних ударів усувають за кілька годин, і люди воду з калюж не набирають. Воістину, російські чиновники страшніші і руйнівніші за російські ракети", -йдеться в повідомленні.

Слід зазначити, що тільки за вчора під час ранкового обстрілу України ракетами РФ витратила до $400-600 млн, за які можна було б замінити всі труби в Волгогроді.

Допомагає уникнути інфарктів та інсультів: Чому варто починати ранок із апельсинового соку

вівторок, 21 березень 2023, 0:30

Апельсин - найпоширеніший цитрусовий фрукт у світі. Але переконливим є не лише смак. Завдяки багатому вітамінно-мінеральному складу апельсини також надзвичайно корисні для здоров'я, пише видання Eat Smarter, передають Патріоти України. Ці цитрусові мі...

Мобілізація в Україні: В яких випадках чоловіків з "білим квитком" призивають до армії

вівторок, 21 березень 2023, 0:28

Військовий стан та мобілізацію в Україні продовжили до 20 травня. У ЗСУ призивають навіть чоловіків з так званим "білим квитком" - обмежено придатних до служби. Йдеться про українців проблемами зі здоров'ям, передають Патріоти України. Українці масово...