І це не шкода для зору! Названо головну небезпеку смартфонів

Головну небезпеку мобільних телефонів назвало видання The Sun із посиланням на нещодавно проведене дослідження, передають Патріоти України.

Журналісти видання повідомили, що під час дослідження вчені взяли мазки з сидінь унітазів та зі смартфонів та віддали їх на лабораторне дослідження. Його результати показали, що поверхня 52 відсотків телефонів була сильно заражена мікробами, а в одного з гаджетів рівень забруднення виявився у шість разів вищим, ніж на сидінні унітаза.

Також дослідники провели опитування, під час якого 60 відсотків респондентів розповіли, що користуються телефонами у туалеті та у ванній, ще 15 відсотків зізналися, що рідко миють руки. А 75 відсотків батьків бачать, що маленькі діти беруть смартфони до рота.

Експерти гігієнічної компанії, яка проводила дослідження, закликали всіх людей мити руки щонайменше п'ять разів на день і обов'язково - після відвідування туалету. «Кожного разу, коли ви торкаєтеся телефону, ви поширюєте мікроби. Регулярно протирайте смартфон антибактеріальною серветкою», - порадили вони.

Довбик підтримав українського воїна, який отримав поранення на війні з Росією

середа, 29 травень 2024, 20:55

Гравець збірної України та іспанської Жирони Артем Довбик поспілкувався з українським військовослужбовцем, який є палким шанувальником футболу, передають Патріоти України. На своїй сторінці в Інстаграм відомий телеведучий Анатолій Анатоліч розповів зво...

Ситуація з відключеннями світла стане ще гіршою: Ось в якому місяці доведеться найтяжче

середа, 29 травень 2024, 18:30

Влітку в українській енергосистемі очікується дефіцит – українці вже перетнули мінімум споживання електроенергії, тому надалі воно лише збільшуватиметься. Найтяжче прийдеться у липні – саме в цьому місяці очікується найбільше споживання при зменшенні г...