І це не шкода для зору! Названо головну небезпеку смартфонів

Головну небезпеку мобільних телефонів назвало видання The Sun із посиланням на нещодавно проведене дослідження, передають Патріоти України.

Журналісти видання повідомили, що під час дослідження вчені взяли мазки з сидінь унітазів та зі смартфонів та віддали їх на лабораторне дослідження. Його результати показали, що поверхня 52 відсотків телефонів була сильно заражена мікробами, а в одного з гаджетів рівень забруднення виявився у шість разів вищим, ніж на сидінні унітаза.

Також дослідники провели опитування, під час якого 60 відсотків респондентів розповіли, що користуються телефонами у туалеті та у ванній, ще 15 відсотків зізналися, що рідко миють руки. А 75 відсотків батьків бачать, що маленькі діти беруть смартфони до рота.

Експерти гігієнічної компанії, яка проводила дослідження, закликали всіх людей мити руки щонайменше п'ять разів на день і обов'язково - після відвідування туалету. «Кожного разу, коли ви торкаєтеся телефону, ви поширюєте мікроби. Регулярно протирайте смартфон антибактеріальною серветкою», - порадили вони.

Сезонним працівникам в Україні готові платити до 42 тис. грн: Ось яку роботу пропонують

неділя, 28 червень 2026, 8:03

Як Карпати, так і Одеса – напрямки-лідери для літнього відпочинку. Це спонукає реагувати і ринок праці – щоліта сектор сезонної роботи тут очікувано активізується. Найзатребуванішими вакансіями літа-2026 є продавець, водій та вантажник, хоча південь ни...

Можуть нарахувати неіснуючий борг: Ось що має зробити кожен українець, щоб отримати "правильні" платіжки за світло

неділя, 28 червень 2026, 7:54

Українці мають щомісяця передавати покази лічильника електроенергії, навіть якщо тимчасово не проживають у квартирі чи будинку або взагалі не користуються електрикою. У разі відсутності змін слід надавати ті самі цифри, що й попереднього місяця. Якщо ц...