
Головну небезпеку мобільних телефонів назвало видання The Sun із посиланням на нещодавно проведене дослідження, передають Патріоти України.
Журналісти видання повідомили, що під час дослідження вчені взяли мазки з сидінь унітазів та зі смартфонів та віддали їх на лабораторне дослідження. Його результати показали, що поверхня 52 відсотків телефонів була сильно заражена мікробами, а в одного з гаджетів рівень забруднення виявився у шість разів вищим, ніж на сидінні унітаза.
Також дослідники провели опитування, під час якого 60 відсотків респондентів розповіли, що користуються телефонами у туалеті та у ванній, ще 15 відсотків зізналися, що рідко миють руки. А 75 відсотків батьків бачать, що маленькі діти беруть смартфони до рота.
Експерти гігієнічної компанії, яка проводила дослідження, закликали всіх людей мити руки щонайменше п'ять разів на день і обов'язково - після відвідування туалету. «Кожного разу, коли ви торкаєтеся телефону, ви поширюєте мікроби. Регулярно протирайте смартфон антибактеріальною серветкою», - порадили вони.
Як Карпати, так і Одеса – напрямки-лідери для літнього відпочинку. Це спонукає реагувати і ринок праці – щоліта сектор сезонної роботи тут очікувано активізується. Найзатребуванішими вакансіями літа-2026 є продавець, водій та вантажник, хоча південь ни...
Українці мають щомісяця передавати покази лічильника електроенергії, навіть якщо тимчасово не проживають у квартирі чи будинку або взагалі не користуються електрикою. У разі відсутності змін слід надавати ті самі цифри, що й попереднього місяця. Якщо ц...