І це ще не всі її "досягнення": На Полтавщині мати трьох дітей займалась сексом із школярем та вирощувала канабіс

У Полтавській області до іспитового терміну засудили жінку, яка займалась сексом із підлітком. Також жінку звинуватили у крадіжці та вирощуванні канабісу. Про це йдеться у вироку Глобинського районного суду Полтавської області, передають Патріоти України.

За даними суду, мати трьох дітей, яка позбавлена батьківських прав, у березні 2023 року регулярно займалась сексом із хлопцем, якому не виповнилось 16 років. У матеріалах суду вказано, що це було за його згоди. Також жінку звинуватили у тому, що вона вирощувала канабіс та вкрала мікрохвильову піч.

На суді жінка провину визнала та розкаялась. Суд визнав її винною за ч.1 ст.156, ч.2 ст.309, ч.4 ст.185 України та засудив до 1 року іспитового терміну.

У Швейцарії хочуть, щоб українські біженці працювали, але є нюанс

п’ятниця, 19 квітень 2024, 14:56

Очікується, що українські біженці у Швейцарії братимуть участь у соціальному житті країни, інтегруватимуться та знайдуть роботу. Але працевлаштуватися для багатьох з них нелегко. Лише трохи менше від 23 відсотків біженців з України зараз працюють. Феде...

Воєнні злочини тривають: У Криму росіяни влаштували облаву та мобілізували мусульман під час Ураза-байрам

п’ятниця, 19 квітень 2024, 14:30

Російські терористи у тимчасово окупованому Криму мобілізували місцевих мусульман під час Ураза-байрам. Про це у Telegram-каналі пише рух спротиву "Атеш", передають Патріоти України. За інформацією партизан, росіяни провели масову облаву на місцеве на...