"Я - алкоголік з Єльця": У Росії флешмоб за тверезість зіпсував... місцевий алкаш (відео)

У Росії до Всеросійського дня тверезості вирішили провести флешмоб із закликом долучатися до суспільства непитущих людей. Але в якийсь момент щось пішло не за планом - в кадр вліз представник "місцевої еліти", зіпсувавши всю задумку. Про це повідомляють місцеві ЗМІ, зазначають Патріоти України.

Організатори акції - Липецьке православне товариство "Тверезіння" 12 вересня ходили по вулиці міста Єлець з величезним банером з написом "Я за тверезість", блаженно усміхалися, показуючи переваги тверезого життя. Оператор все це знімав на відео.

І тут в кадр за своїми 15 хвилинами (або секундами) слави вліз чоловік, заявивши, що він - "алкоголік з Єльця". При цьому люди з банером продовжили мило усміхатися під музику із закликом бути щасливими.

"Що може піти не так під час флешмобу "Я за тверезість"? Звичайно, його може зіпсувати місцевий алкоголік. Це і сталося в Липецькій області, але активісти нітрохи не здивувалися і продовжили співати пісню тверезості", - підписано відео.

У Броварах незнайомець проник до дитячої лікарні, коли його викрили - штрикнув медсестру тесаком

субота, 25 вересень 2021, 9:45

У Броварах невідомий чоловік проник в інфекційне відділення дитячої лікарні, набрехав медикам про те, що знаходиться в установі разом зі своєю дитиною, а при спробі медсестри затримати громадянина - штрикнув її ножем, схожим на тесак, повідомляють Патр...

Дорослим довелось відповідати на незручні питання дітей: У зоопарку Нью-Йорку горили зайнялися оральним сексом на очах у відвідувачів (відео 16+)

субота, 25 вересень 2021, 9:22

Зоологи рпояснюють, що це нормальна поведінка приматів. Пара горил у зоопарку нью-йоркського району Бронкс почала займатися оральним сексом, коли за ними спостерігали десятки відвідувачів парку, повідомляють Патріоти України з посиланням на газету New ...