"Я б їй навіть роль кікімори не дав!": Андрій Данилко жорстко висловився про "Червону шапочку" Поплавську

Український артист Андрій Данилко жорстко принизив путіністку Яну Поплавську, якій вдалося прославитися завдяки одній ролі у "Червоній шапочці". Після того актриса так і не змогла досягти чогось більшого, проте вдало служить Кремлю, передають Патріоти України.

У коментарі для ЗМІ Данилко прокоментував нещодавні заяви Поплавської. Вона стверджувала, що артист нібито "перевзується" після закінчення повномасштабної війни та навіть "попроситься" до РФ. Так актриса однієї ролі намагалася втішати росіян, які розуміють, що майже усі зірки не хочуть мати нічого спільного з країною-агресоркою.

Звісно, Данилка слова Поплавської лише насмішили. Він зазначив, що у неї дуже мало мізків. "Тупоголова путіністка. Вона мене з дитинства бісила", - зізнався Данилко.

За словами співака, Поплавська йому завжди не подобалася. Він не розуміє, чому їй дали роль у фільмі про "Червону шапочку", адже вона на це не заслуговувала. "Я її терпіти не міг. Ще з дитинства відчував, що вона виросте і буде казати такі речі. Я б їй роль кікімори не дав", - зауважив артист.

Данилко додав, що Поплавській не вдалося реалізувати себе в професії. Тому вона виросла злою та заздрісною людиною. Нині путіністці тільки й залишається, що критикувати інших.

Нюанси нового закону: Коли і за який термін військовозобов’язані мають пройти ВЛК

понеділок, 20 травень 2024, 17:59

Чоловіки віком від 18 до 60 років, які раніше мали статус "обмежено придатний", повинні до 4 лютого 2025 року повторно пройти військово-лікарську комісію. Це передбачає новий закон про мобілізацію. Щоб пройти ВЛК, колишнім "обмежено придатним" та іншим...

Бережіть голови! Землю накриє чергова потужна магнітна буря

понеділок, 20 травень 2024, 17:30

Прогноз сонячної та геомагнітної активності на 20-22 травня 2024 року опублікував Центр прогнозування космічної погоди Національного управління океанічних та атмосферних досліджень США. Геомагнітні бурі класифікуються за рівнем потужності — К-індексу —...