"Я б пішла воювати, якби була молодшою": Зірка радянського кіно накинулася на актора "Кухні", який підтримав Україну

Російська актриса Тетяна Васильєва висловилася на адресу свого колеги - актора Дмитра Назарова, який засудив війну, передають Патріоти України.

Васильєва дала зрозуміти, що обурена такою поведінкою знаменитості. РосЗМІ цитують Тетяну Васильєву: "Це якийсь бездарний гавкіт якихось собачонок - озлоблених невідомо на що".

Актриса припустила, що антивоєнна позиція актора може бути пов'язана з тим, що Назарова нібито десь ущемили як артиста. І їй на думку не спадає, що зірка "Кухні" може свідомо виступати проти вбивства мирних жителів без будь-якої образи чи особистої вигоди.

"У чому його ущемили? Він на екрані постійно, його люблять. Звідки така ось шалена ненависть. За те, що це сталося?" - обурилася Тетяна Васильєва.

Сама актриса каже - любить Росію, і вважає висловлювання Дмитра Назарова зрадою батьківщини. "Я люблю Росію і відчуваю себе росіянкою. Якби мені було менше років, я б теж поїхала туди (в зону активних бойових дій, - ред). Я б бинтувала, стріляла. Я така патріотка зараз!" - додала путіністка Васильєва.

Зірка також коротко звернулася до артистів, які висловилися проти війни і покинули Росію: "Тільки мовчіть. Якщо там виступаєте, то сюди не треба повертатися".

Наче з легенди про короля Артура: Археологи знайшли середньовічний меч, котрий століттями покоївся у камені

середа, 22 березень 2023, 14:37

У оповідях про британського короля Артура розповідається, що на початку шляху до своєї величі він витягнув забитий лезом у камінь чарівний меч Екскалібур. Тепер археологи стикнулися з дуже подібною ситуацією. . Так у річці Врбас, на півночі Боснії та ...

Відчутний удар по кишені! В Україні зростуть тарифи на газ, опалення та гарячу воду - названо терміни

середа, 22 березень 2023, 14:30

Комунальні тарифи в Україні, незважаючи на мораторій, незабаром зростуть. Крім електроенергії, подорожчають також газ, гаряча вода та опалення. Споживачів уже попереджають, що ціни можуть зрости у 2-4 рази, передають Патріоти України. Голова Спілки спо...