
У полон Збройним силам України потрапив окупант із "ДНР", якого нібито примусово мобілізували 24 лютого та відправили на війну на боці Росії. Він звернувся до своїх земляків із закликом не приєднуватися до російської армії навіть під загрозою в'язниці. Відповідне відео опублікувала у Telegram Служба безпеки України, передають Патріоти України.
"Ополченець" із Донбасу розповів, що на війну його забрали прямо з вулиці, не провівши навіть жодних навчань. У цей "призов" потрапило ще близько 90 людей.
За словами полоненого, під час відступу командування покинуло його і ще п'ять таких самих "солдатів". "Війна, яка зараз відбувається, нікому, крім (президента РФ Володимира. - Ред.) Путіна, не потрібна. Людські втрати, зруйновані будинки, міста – не варті його амбіцій. Якби зараз переді мною став вибір: брати до рук зброю або сісти у в'язницю – я вибрав би сісти у в'язницю", – сказав окупант.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...