"Я бойкотував їх ще з 2014 року": Відомий продюсер після скандалу обізвав братів Меладзе

Український продюсер Михайло Ясинський після скандалу з Валерієм Меладзе і його жалюгідних виправдань за фразу "Героям слава!" висловився про зіркових братів. І Валерія, і Костянтина він назвав устрицями і пояснив, чому бойкотував їх ще з 2014 року. На своїй сторінці в Facebook він згадав кілька моментів, пов'язаних з братами Меладзе, передають Патріоти України.

"Коли в 2004 році брати Меладзе в інтерв'ю говорили, що колишня солістка "ВІА Гри" Лобода, яку старший (Костянтин Меладзе, - ред.) використовував, - тимчасове непорозуміння, і її скоро забудуть, я злився. Коли після 2014 року один з братів примудрився всидіти одночасно в журі українського відбору на Євробачення і в журі російського шоу "Голос", я бісився", - почав розповідь Ясинський.

Він згадав і те, як Валерій Меладзе у 2021 році був топовим артистом на найкрутішому українському фестивалі Atlas Weekend. "Тоді я вже реготав і сварився з колегами. Зараз я впевнений в тому, що завжди правий", - додав продюсер.


Водіям моноколіс та самокатів загрожують штрафи до 17 тис. грн: Як змінилися правила

п’ятниця, 9 червень 2023, 14:58

Електросамокати та моноколеса в Україні офіційно визнані транспортними засобами (ТЗ). Відповідно на водіїв персональних засобів пересування тепер поширюються штрафи за порушення правил дорожнього руху. Максимальний становить 17 000 грн – за водіння у н...

Призначення пенсії за віком: Українцям пояснили, як не отримати меншу виплату через маленьку помилку

п’ятниця, 9 червень 2023, 14:43

Українські пенсіонери під час призначення їм пенсії за віком можуть отримати від держави пенсію меншу, аніж хотілося б. Особливо це стосується пенсіонерів, які народилися на початку року, або в його кінці, передають Патріоти України. Поганий жарт з пе...