
Українська телеведуча Леся Нікітюк вирушила до Харкова, аби побачити, як живе місто під час війни та постійних атак ворога, повідомляють Патріоти України.
Знаменитість побувала у одному з найбільш постраждалих районів, а саме на Салтівці. Там від постійних прильотів постраждав кожен будинок. Світлинами на тлі зруйнованого району Леся поділилася в Instagram. також телеведуча поділилася своїми враженнями від побаченого та зізналася, що подібне дуже важко бачити на власні очі.
"Коли ми під’їжджали до Салтівки, я була розгублена, ми всі пам’ятаємо ті відео і фото. Ми всі відчули тоді біль людей, які жили в цьому районі Харкова. В мить, коли вийшла з маршрутки, почався снігопад. Сама природа наче захотіла прикрити заметіллю всі понівечені ворогом будинки.. Сніг може і прикрив наслідки, але ми всі бачимо і завжди будемо пам’ятати що зробила "сосійська федерація", - поділилася Нікітюк.


В Одесі пляж, на якому унаслідок атаки російського безпілотника загинула молода жінка та постраждав чоловік, не належить до офіційно дозволених зон відпочинку. Про це повідомив виконуючий обов'язки міського голови Одеси Ігор Коваль, передають Патріоти ...
Українці продовжують платити за природний газ за фіксованим тарифом 7,96 грн за кубометр, однак суми в платіжках можуть зростати через інші складові комунальних послуг, передають Патріоти України. Як зазначають експерти, зокрема колишній очільник “Опер...