
Скандальний український музикант, засновник гуртів "Нерви", Quest Pistols і "Гриби" Юрій Бардаш шкодує про те, що брав активну участь в Євромайдані. Про це знаменитість повідомив в інтерв'ю для YouTube-програми "Антипод", передають Патріоти України.
За словами Бардаша, після подій 2014 року рівень життя простих українців не підвищився, а впав. Музикант висловив невдоволення тим, що зараз суспільство "гниє і тухне", але нікому до цього немає діла.
"Як тільки цей заміс почався, я перший тут був. У мене був офіс на Прорізній. Ось так гроші давав. Я був на Майдані й скажу тобі, що це було моєю великою помилкою. Мене тоді це дуже сильно хитнуло. Але це все непотрібно було. Після цього країна за 5 років стала гірше жити. Це моя думка, я можу помилятися. Але те, що у людей похилого віку зменшилася пенсія на третину – це жесть. Суспільство гниє, тухне, хворіє, людям похилого віку – п**да. І це відтоді... Скільки людям ще чекати? Вони вмирають кожного дня. Рівень маразму в країні зашкалює", – заявив Бардаш.
Водночас музикант заявив, що любить Україну, її народ та закликає всіх "об'єднуватися і займати саморозвитком".
У суботу, 27 червня, у столиці Азербайджану український боєць-півсередньовагик Данило Донченко (14-2) у рамках турніру UFC Fight Night 280, провів бій із Теодором Берггреном (8-4) зі Швеції і достроково переміг його у другому раунді, передають Патріоти...
У Києві та Вишгороді суттєво погіршується стан повітря. Містяни скаржаться, що у повітрі стоїть запах горілого і нічим дихати, особливо під вечір. Про це люди пишуть у соцмережах, передають Патріоти України. . Нині Київ перебуває на 68 місці у світово...