
У США в штаті Орегон, на автомагістралі 5, біля 192-го кілометра в Юджині, чоловік з вікна свого автомобіля викинув 200 тисяч доларів. Інші водії зупинялись та збирали гроші. Про це пише upi.com, передають Патріоти України.
38-річний Колін Девіс Маккарті викинув гроші з вікна свого автомобіля на автомагістралі. Чоловік сказав офіцерам, що у нього "все добре і він хотів благословити інших грошовими подарунками".
Поліція попередила Маккарті, що його можуть притягнути до відповідальності за засмічення або створення небезпеки на дорозі, і він погодився припинити розкидання грошей.
Капітан OSP Кайл Кеннеді розповів, що інші водії зупинялися на жвавому шосе і швидко збирали 100-доларові купюри. "OSP закликає громадськість не шукати гроші на шосе - це дуже небезпечно і сприяє створенню аварійної ситуації", - повідомив Кеннеді.
Кеннеді сказав, що офіцери обшукали шосе в пошуках залишків готівки, але не знайшли нічого. Відомо, що Колін Девіс Маккарті зняв кошти зі спільного рахунку своєї родини і без згоди родичів розкинув гроші. Тепер вони просять усіх, хто знайшов кошти, повернути їм їх.
У польській столиці триває пошукова операція після зникнення підлітка у воді на річці Вісла. За даними медіа, він приїхав з України. Про це повідомляє Wawa Hot News 24, передають Патріоти України. Хлопець зник на правому березі Вісли перед Гданським мо...
Легендарний ексфутболіст збірної Франції Юрій Джоркаєфф заснув під час перегляду вчорашнього матчу ЧС-2026 між Іспанією та Саудівською Аравією, передають Патріоти України. В одному з епізодів на початку другого тайму камера зафіксувала у VIP-ложі стаді...