"Я хотів би полетіти на Кремль на драконах... ": Автор "Гри престолів" придумав справедливе покарання для Путіна і Ко

Американський письменник Джордж Мартін висловився про загрозу ядерної війни. Він заявив, що хотів би спалити Росію одним з драконів з серіалу "Гра престолів", передають Патріоти України.

Він додав, що загроза ядерної війни затьмарила його оптимістичний настрій, і він вже не впевнений, що майбутнє буде хорошим. "Що ми будемо робити, якщо Путін використовує ядерну зброю? Я хотів би полетіти на Кремль на драконах, але... " - сказав Мартін в інтерв'ю The Village.

Варто відзначити, що до самих росіян Мартін ставиться добре, адже вони дуже радо приймали його кілька років тому на концерті в Санкт-Петербурзі. А ось, якщо говорити про президента країни-агресора Володимира Путіна, то письменник запевнив, що він - злий бандит.

Позиція Джорджа Мартіна щодо війни в Україні

"Великий світ настільки потворний, що я ледве дивлюся новини. Що я можу сказати про напад Росії на Україну, чого ще не сказали інші? Кілька років тому я був на конференції в Санкт-Петербурзі. Це було весело, місто було прекрасним, а російські шанувальники та письменники - навіть прикордонники - такими теплими та привітними. Путін - злочинний головоріз. Хоча, схоже, це історія світу. Хороші люди з огидними лідерами. Слухаючи звіти про бої, я відчуваю себе таким злим, таким безпорадним", - написав він раніше у своєму блозі.

Українцям доведеться повернути частину отриманої субсидії: З кого вирахують гроші

вівторок, 6 червень 2023, 2:45

Українцям, які не можуть самостійно сплатити повну вартість комунальних послуг, виплачується субсидія. При цьому деяких громадян можуть змусити повернути частину отриманих грошей. В яких випадках доведеться повернути частину одержаних грошей державі, р...

Кого першочергово мобілізують наразі в Україні. Начальник ТЦК дав роз'яснення (відео)

вівторок, 6 червень 2023, 1:50

В Україні продовжує діяти режим воєнного стану та загальна мобілізація, під час якої всі військовозобов'язані громадяни віком від 18 до 60 років можуть бути призвані до армії. Однак це не означає, що абсолютно всі опиняться на фронті. . Перед відправк...