"Я не боявся, що з мене глузуватимуть через помилки": Ведучий родом з Росії вразив своєю українською (відео)

Відомий український телеведучий родом з Росії Олексій Суханов прийшов до студії "Сніданку з 1+1" та вразив ведучих своїм володінням українською мовою, повідомляють Патріоти України.

Ведуча Валентина Хамайко сказала Суханову, що їй дуже подобається його мова. "Я знаю, що це був шлях... Ви цей шлях пройшли", - зазначила вона.

У відповідь Олексій сказав, що треба ставити собі за мету навчитися розмовляти українською та йти до цього. "Країна будь-яка - це мова, це традиції, це історія. Якщо ти всього цього не поважаєш - не будується країна", - переконаний Суханов.

За його словами, навчаючись української мови, він не боявся помилок та не переймався, що з нього глузуватимуть. Ведучий порадив багато читати й не боятися розмовляти. Лише так можна вивчити українську мову.

Науковці розповіли в як людське око сприйматиме кольорову палітру Марса, з огляду на відмінність з умовами Землі

вівторок, 26 вересень 2023, 4:15

Ми зовсім по іншому бачили б кольори на інших планетах, хоча наш мозок і намагався б їх адаптувати. Про це свідчить нове дослідження. . Людський мозок демонструє дивовижну здатність адаптуватися до різних умов освітлення, подібно до початкової дезоріє...

Найстаріший завод Європи та втіха польських королів. Як в Дрогобичі котре сторіччя поспіль видобувають "біле золото" (відео)

вівторок, 26 вересень 2023, 3:25

У Дрогобичі на Львівщині близько 700 років виготовляють сіль за старовинною технологією. Солеварний завод у місті зʼявився ще в 1390 роках, сьогодні його працівники намагаються зберегти унікальне автентичне підприємство. . Щомісяця завод виробляє близ...