"Я не боявся, що з мене глузуватимуть через помилки": Ведучий родом з Росії вразив своєю українською (відео)

Відомий український телеведучий родом з Росії Олексій Суханов прийшов до студії "Сніданку з 1+1" та вразив ведучих своїм володінням українською мовою, повідомляють Патріоти України.

Ведуча Валентина Хамайко сказала Суханову, що їй дуже подобається його мова. "Я знаю, що це був шлях... Ви цей шлях пройшли", - зазначила вона.

У відповідь Олексій сказав, що треба ставити собі за мету навчитися розмовляти українською та йти до цього. "Країна будь-яка - це мова, це традиції, це історія. Якщо ти всього цього не поважаєш - не будується країна", - переконаний Суханов.

За його словами, навчаючись української мови, він не боявся помилок та не переймався, що з нього глузуватимуть. Ведучий порадив багато читати й не боятися розмовляти. Лише так можна вивчити українську мову.

Вчасно замінила безцінну книгу: Працівниця музею в Ізюмі врятувала від окупантів 300-річне Євангеліє

вівторок, 29 листопад 2022, 12:53

Діна Листопад, працівниця Ізюмського краєзнавчого музею, розповіла Суспільному, як разом із колегами переховувала Євангеліє від окупантів перед тим як місто захопили російські війська, передають Патріоти України. Це найцінніший експонат музею — друкова...

Українцям щомісяця даватимуть по 900 гривень для оплати комуналки: Кому надано таку допомогу

вівторок, 29 листопад 2022, 11:30

Незважаючи на субсидії, які держава дає малозабезпеченим сім'ям на оплату комунальних послуг, все ж таки для багатьох українців оплата комуналки стала непосильним тягарем, передають Патріоти України. Ціни на все зростають, доходи скорочуються, а щоміся...