"Я не буду приїжджати на суди! По**й на все!": Мажор-вбивця з Харкова відзначився новою хамською заявою

Підозрюваний у скоєнні смертельної ДТП в Харкові - 16-річний Микола Харківський, який вчора нахамив родині загиблого, розмовляв по-хамськи й з власним адвокатом Інною Даниловою, зазначають Патріоти України.

Про це пише "Суспільне", журналісти якого стали свідками кількахвилинної розмови. Вона сталася після того, як суддя вийшов у нарадчу кімнату, й у залі залишилися лише вони та працівники конвою.

Під час спілкування "мажор" обізвав "довбо**ами" інших учасників процесу, в тому числі потерпілих. Він також заявив, що може нецензурно "послати" суддю "Я не буду приїжджати на суди!... Я не буду приїжджати! По-**й на все!", - по складах вимовив підозрюваний.

Журналістам в приймальні судді згодом розповіли, що наявна в залі аудіосистема записує лише під час засідання й зупиняється, щойно він оголошує його закритим. Саме тому зафіксувати розмову під час перерви не вдалося.

Пальмовий пес: Чотирилапому саперу Патрону присудили премію на Каннському кінофестивалі

п’ятниця, 27 травень 2022, 22:29

У Каннах особливою відзнакою нагородили пса Патрона, який служить в Державній службі з надзвичайних ситуацій. 27 травня Патрону присудили премію Пальмовий пес – найпрестижнішу кінонагороду, яку отримують чотирилапі, інформують Патріоти України. У ДСНС ...

У Львові затримали корегувальника ракетних обстрілів - через зрадника загинуло 4 людини

п’ятниця, 27 травень 2022, 17:10

У Львові затримали ворожого корегувальника вогню, через якого у місті під час обстрілу шиномонтажу загинуло 4 цивільних мешканців. Місцевий житель через месенджери передавав росіянам інформацію про розташування військових об'єктів та об’єктів критичної...